Žena údajně v roce 1984 cestovala na Mars a mluvila s mimozemšťany

5/5 - (3 votes)

Na tomto světě existuje spousty věcí, které nemůžeme nijak vysvětlit. Jednou z nich je například neuvěřitelná schopnost médií spojována s nadpřirozenými silami. Příběhy týkající se těchto lidí jsou na hraně důvěryhodnosti pro mnohé z nás. Ten dnešní nebude výjimkou, pojednává o ženě, která údajně díky svých schopnosti navštívila Mars a mluvila s mimozemšťany.

Médium je osoba, která slouží jako prostředník mezi fyzickým a spirituálním světem. Tato tématika zaujala i mnohé vědce, zejména proto, že jejich schopnosti nedokáží nijak vysvětlit. Jednoduše řečeno, celá tato záležitost je pro racionálně uvažující odborníky slepou uličkou.

Nebudeme tvrdit, že lidé s neuvěřitelnými schopnostmi neexistují. Nicméně činnost média je většinou spojována s komunikací s neživými entitami. Dnešní příběh je ale jiný, pojednává o ženě, která mluvila s mimozemšťany během toho, co byla na Marsu.

Héléne Smith a její příběh

Héléne Smith, původem z Francie, byla velmi slavným médiem v 19. století. Stala se populární především díky schopnosti zapisovat všechny informace, které obdržela během transu, a to v reálném čase.

Hélén byla jednou z prvních osob, která se díky nadpřirozeným schopnostem proslavila. Nejvíce ji ale proslavila kniha profesora psychologie z Ženevské univerzity, který vydal knihu popisující její zkušenost s cestou na Mars.

Kniha byla sepsána tak, jak jí Hélén diktovala, což byl problém. Skládala se z těch nejobtížněji srozumitelných jazyků tohoto světa. Na dešifrováni knihy pracovalo hned několik lingvistů. Hélén v transu odříkávala záhadné projevy, vytvořila různé portréty a malby marťanské krajiny, které viděla během své astrální cesty na rudou planetu. Kresby vyobrazovaly humanoidní bytosti s určitými sociálními návyky, jako jsou pozdravy, nebo styl bydlení. Mimochodem bydlely jako my, v domech.

Další případy médií, které navštívily Mars

V roce 1954 vyprávěl George King, jeden z nejznámějších médií, příběh o tom, jak navštívil Mars. Údajně ho kontaktoval mimozemský inteligentní život, který byl součástí jakési aliance různých civilizací z různých planet.

Mnohem známějším příběhem je případ ruského chlapce Borise Kiprijanoviče, který tvrdí, že žil na Marsu a reinkarnoval se na Zem. Naučil se mluvit ve čtyřech měsících a za nedlouho vyslovoval úplné věty. Ve dvou letech četl celé knihy. Jeho intelektuální schopnosti z něj udělaly legendu. Ve věku tří let znal všechny planety sluneční soustavy, galaxie a jiné zákonitosti vesmíru. Nejpřekvapivější ale byly jeho dechberoucí vědomosti ohledně Marsu.

Samozřejmě veškeré zmíněné informace je dobré brát s rezervou. Existuje totiž mnoho šarlatánů, kteří se chtějí touto cestou zviditelnit. Posouzení jednotlivých případů tedy necháme na vás.

Sdílet: