Záhadný světelný pruh nad Las Vegas upoutal pozornost pozorovatelů! Jednalo se o UFO?

V Las Vegas bylo zaznamenáno něco zvláštního, úchvatný pohled na oblohu, kde spatřili záhadné objekty připomínající čínské rakety. Lidé na celém jihozápadě USA spěchali, aby se na tento impozantní jev mohli podívat.

Na Twitter je řada videí o tomto úkazu, kde můžete spatřit dvě mohutné ohnivé koule vznášející se dolů k Zemi, což vede řadu lidí k všeobecné spekulaci o jejich původu. Očekávalo se, že většina zpráv přijde z Las Vegas, ale lidé toto neviděli jen v Las Vegas! Další zprávy přišly i z dalekého Rena, Nevady a severní Kalifornie.
Obrovské koule byly později identifikovány jako zbytky čínské rakety, Chang Zheng-7, která byla na vzestupu do atmosféry kolem 9:45 středomořského času, což potvrdil i mluvčí pro USA strategické velení. Jonathan McDowell, astronom z Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics, řekl, že raketa vyletěla do vesmíru už o měsíc dřív, ale úlomky začaly padat do atmosféry až o skoro měsíc později.

Vysvětlení tohoto ohromujícího pohledu není konečně záhadou a je dobrou zprávou pro všechny, kteří nad tímto záznamem šíleli, že se jedná o UFO.

Zdroj: huffingtonpost.com