Vybraná karta vám může změnit život zprávou, která je v ní ukrytá

Rate this post

Dnes najdete na internetu spousty zajímavých testů. Většina z nich vám ale říká v podstatě to samé dokola. Na druhou stranu existují i takové, které hned na první pohled upoutají pozornost a dozvíte se víc než jen to, že jste vůdčí osobnost nebo, že jste kreativně nadaní.

Následující test je vlastně poselstvím pro vaši blízkou budoucnost. Třeba se momentálně nacházíte ve složité situaci a nejste si vůbec jistí výsledkem nebo směrem, kterým byste se měli vydat. Proto zkuste následující: Ze čtyř karet vyberte jednu, která vás nejvíc zaujala. Odhalí nejen podrobnosti o vašem podvědomí, ale jsou také odrazem toho, co se vám momentálně daří a u čeho byste měli zůstat.

Důležité je abyste se nejprve uvedli do naprostého klidu, dýchejte pomalu, zavřete oči a poté si prohlédněte karty a vyberte tu, která vás zaujala nejvíc.

Karta č. 1

Máte jemnou a melancholickou duši a také jemnou povahu. Rádi se obklopujete krásnými předměty. Protože ty ve vás vyvolávají lepší pocity. Tradice a minulost jsou pro vás také důležité. Karta, kterou jste si vybrali prozrazuje, že rádi děláte věci pomalu a ceníte si všech malých „darů“ života, které dostáváte. Ovšem kousek dobrodruha ve vás dříme.

K vašemu životu přichází něco nového, a přestože se chcete cítit bezpečně, probuďte v sobě dobrodruha. Vystupte z komfortní zóny, protože tahle změna vám přinese spokojenost a štěstí. Přestože zastáváte pořekadlo mlčeti je zlato, snažte se, aby váš hlas byl slyšet víc. Nastal čas říct všechny ty věci, které cítíte.

Karta č. 2

Užíváte si nová dobrodružství, nové pocity a nové zážitky. Jste stateční a odvážní ale nechcete hrát o vše. Máte velmi silnou osobnost, kterou nikdo neutáhne slovíčkařením. Jste velmi loajální a důvěryhodní a nikdy byste nepodvedli důležitou osobu ve vašem životě.

Výběr této karty odhalil, že máte sklon k dobrým výzvám a je vám jedno, zda jste v pohodě nebo jde váš život zrovna z kopce. Vždy jste cítili, že na vás na konci čeká něco krásného a máte pravdu. Pokračujte dál ve své cestě a nebudete zklamáni. Blížíte se do cíle. Vaše odvaha je zdrojem síly i pro vaše okolí, nebojte se jim ukázat vaši jemnější stránku. Každý to občas potřebuje.

Karta č. 3

Jste docela bezstarostný člověk. Skromný, upřímný a když vám někdo ublíží, netrvá dlouho a vy dotyčnému odpustíte, dokonce zapomenete na celou událost a opět máte úsměv na tváři. Jsou situace, kdy by většina lidí doslova ztratila hlavu a propadali by chmurným myšlenkám. Vy jste ale v naprosté harmonii.

Výběr této karty ukazuje, že jste v okamžiku přechodu. Čelíte drobným změnám a brzy uvidíte, že vedou k lepšímu. Na vaší cestě jsou ale stále křivky a zákruty. Vy jste ale vyrovnaným člověkem, který se dokáže vypořádat s čímkoliv, co přijde.

Karta č. 4

Jste klidný a velmi ohleduplný člověk a vaše pocity jsou velmi hluboké. Upřednostňujete samotu, občas se ale nebráníte dobré společnosti. Také jste citliví a soucitní, upřímnost vás žene dopředu.

Karta, kterou jste si vybrali dokazuje, že vyhledáváte útočiště a ochranu, a že jste zvyklí proplouvat životem sami. Nebojte se jít dál, nejste sice zvyklí vystupovat z komfortní zóny, ale na konci na vás čeká úleva a štěstí v podobě splněných cílů. Není třeba se bát vaše oči se přizpůsobí změně a nakonec uvidíte, co vidět máte. Pak do sebe vše zapadne jako puzzle.

Sdílet: