Vyberte si totem a najděte pravou podstatu vaší osobnosti

Domorodé indiánské kmeny i jiné starověké kultury používaly totemy k uctění svých duchovních vůdců a také identifikaci svého kmene. Pro rudé tváře byl totem posvátný, pomáhal totiž duši na její cestě životem. Vaše dnešní volba tedy nejen odhalí vaši pravou podstatu ale také duchovní sílu, která ve vás převládá.

Jediné, co musíte udělat, je řídit se svým pocitem. Pozorně si prohlédněte všechny totemy a vyberte ten, který vám nejvíc padl do oka.

Totem sovy

Pokud jste si vybrali sovu jako svůj totem, pak jste velmi klidný a rozvážná člověk. Stejně jako sova vidí perfektně v noci, vy prokouknete každého, kdo vám lže a je k vám neupřímný. Od přírody vám byla dána moudrost, která vám ve srovnání s vašimi vrstevníky dodává pocit zralosti. Domorodé kmeny by vás nazvaly starou duší. Energická aura, která z vás vyzařuje, je doslova neuvěřitelná.

Vaši duchovní silou je klid a rozvážnost, které si dokážete udržet i v těžkých dobách a jste vždy jakýmsi bezpečným přístavem po vaši rodinu a přátelé.

Totem orla

Orel je dravec stejně jako vy. Jste velmi ambiciózní člověk, který jde vždy směrem v před. Jste připraveni udělat vše pro to, abyste dosáhli svého stanoveného cíle. Vidina úspěchu vás žene vpřed. Svého dosáhnete vždy, ať to stojí, co to stojí.

Stejně jako orel neúnavně sleduje svou kořist, dokud jej nedostane, tak vy jdete za svým cílem. Vaše duchovní síla tkví v neutuchající energii a touze posouvat se vpřed. Vaše duše je plná ohně a zápalu.

Totem býka

Býk vypovídá o vaší laskavosti a odvaze. Vždy se podíváte strachu do očí. Vaši sílu a odvahu však nedáváte znát, dokud ji v dané situaci opravdu nepotřebujete. Pokora je vašim největším trumfem, nikoliv odvaha. Volba tohoto totemu také poukazuje na fakt, že se staráte o ostatní víc než o sebe.

Vaše skutečná duchovní síla je schopnost inspirovat ostatní, aby dělali skvělé věci. Kromě toho jste často příkladem pro ostatní.

Totem medvěda

Pokud jste si vybrali totem medvěda, pak jste osoba, která potřebuje mít vše pod kontrolou a vše ovládat. Rozhodně ovládáte řadu dovedností. Jste také ten, kdo dokáže lidi kolem sebe řádně zorganizovat a vést, a proto vás vaše okolí respektuje. Medvěd je připraven ukázat sílu, když se ostatní schovávají. Nebojíte se převzít iniciativu, když ostatní selžou a ustoupí. Tento totem také poukazuje na fakt, že vaše duše nezná strach a nepotřebuje pomoc druhých. Jste zcela nezávislí a jste připraveni chránit svůj prostor.

Vaše skutečná duchovní síla je pevná vůle a velmi silná osobnost. Vlastně by se dalo říct, že vy sami jste ztělesněním síly.

Totem vlka

Vlk z vás dělá jedinečnou osobnost. Jste samotář a spoléháte pouze na své přátele a příbuzní. Pokud hovoříme o vaší osobnosti, můžeme ji popsat jako mix všech ostatních totemů. Vaše tajemná povaha není tak úplně každému jasná. Máte v sobě skryté kouzlo, které se objeví jen tehdy, pokud vy sami chcete. Navíc jste osoba s vysokými morálními hodnotami a pravidly.

Vaše duchovní síla spočívá v odhalení zla v lidech, umíte se dívat druhým do duše a číst v nich jako v otevřené knize. Někdy dokážete odhalit to, co se před vámi druzí snaží pečlivě skrýt.

Sdílet:
Loading...