VIDEO: Brutální bitka otřásla Británií, gang ubil do bezvědomí mladíka, ještě ho okradli

U čerpací stanice v britském Birminghamu došlo k brutálnímu napadení muže skupinou násilníků, která mladíka zkopala do bezvědomí. Příčiny se řeší a několik podezřelých již bylo zadrženo.

Hodně drsnou bitku gangu proti jednomu člověku natočily bezpečnostní kamery na benzínce v Birminghamu. Skupinka násilníků natlačila svoji pětadvacetiletou oběť mezi auto a stojan a pustili se do něj.

Nepřestali ani ve chvíli, kdy mladík ležel na lopatkách. Bušili do něj pěstí, kopali, až mladík upadl do bezvědomí. Jelikož se nemohl bránit, „hrdinové“ se neštítili projet mu kapsy, jestli v nich náhodou nemá něco, co by se jim snadno mohlo zadřít za nehty.

Na pomoc mu v jednu chvíli přichází žena na podpatcích, ale neuspěje, i ona je nucena dát se na útěk, aby nakonec také jednu nekoupila.

Napadený mladík skončil v nemocnici a není na tom vůbec dobře. Máproraženou lebku a poraněné oko. Dva muži byli už podle informací webu DailyMail zadrženi, po dalších se zatím pátrá.

Video z bezpečnostních kamer zveřejnil na Facebooku sám manažer čerpací stanice Pritesh Pattni, a to proto, že by zbylé útočníky mohl někdo poznat.

„Útočníci byli Asiaté a měli tmavou pleť. Ale nevím, jestli byl útok rasově motivovaný, nebo ne. Záběry jsem dal policii, která je teď zkoumá,“ uvedl Pattni.

Zdroj: expres.cz