Torus, základní vzor reality

Torus je základní vzor reality ve vesmíru, ve kterém žijeme. Když už mluvíme o vzoru, musíme si uvědomit, že ho najdeme doslova ve všem. Ze semen hroznů, vzdušných proudů obklopujících naši planetu, tvaru galaxií a celého vesmíru. Torus není jen fyzická entita a porozumění jeho struktuře a chování může radikálně změnit náš život. Pojďme zjistit, jak skutečná geometrie reality ovlivňuje vše, co nás a nás obklopuje.

Vědeckým jazykem Torusu je samoregulační systém, kde se vše spojuje a poté roztáhne energii kolem sebe, aby ji vrátilo zpět tam, kde to začalo, a takto pořád do nekonečna. Každá maličkost, pro největší známé věci, je založena na tomto jednom univerzálním vzoru. Kvantová fyzika, matematika a geometrie se shodují na tom, že Torus ve své brilantní struktuře je ve skutečnosti živým matematickým vzorcem, který žije a dýchá svůj vlastní život.

Člověk je samozřejmě také Torus a srdce bude energetickým centrem pole. Je to krásný fyzický příklad toho, co velcí mudrci tohoto světa opakovali po celá staletí. Všechno začíná srdcem a všechno končí srdcem.

Díky energii Torus se k nám vše, co z lásky dáváme, vrátilo jako zpáteční emanace ve formě daru. Již dlouho je známo, že srdce je z hlediska elektromagnetického pole, které produkuje, nejmocnějším orgánem našeho těla.

Je mnohonásobně silnější než mozek a samozřejmě také funguje na principu Torus. Každý člověk, kterého potkáme, každá situace dobrá i špatná, je zpětnou vazbou, kde vidíme, co máme a dáváme ze svého srdce.

Příroda je krásným příkladem vizualizace Torusu. Vidíme to v rozřezaném jablku ve tvaru tornáda, magnetického pole planet nebo hurikánů. To vše ukazuje, že jeden je vše a vše je jeden. Pokračujeme dále, podle principu, že jak nahoře, tak dole, se Torus projevuje ve vzhledu galaxií a struktuře atomu.

Zrcadlo

Energie torusu proniká do dalších toroidních systémů, což lze vysvětlit současným dáváním a přijímáním. Když to převedeme do každodenního života, můžeme vidět torické vztahy v životech lidí, jejichž sebevědomí je přirozeným chováním.

Pokud má člověk dobrý život na všech úrovních, musí být také dobrým člověkem. Reverzní energie funguje ve všech aspektech a nereaguje jen na peníze. Pokud jste bohatí a nemáte úctu k ostatním, nespoléhejte na to, že se dostane úcty i vám. Torus je zrcadlo, ve kterém se neustále díváme na sebe, ať se nám to líbí nebo ne.

Objev Nikola Tesly

Torus je samozřejmě známý po celá staletí. Dokonce i staří Egypťané jej kreslili na zdi svých chrámů, jedním z nejslavnějších lidí, kteří zkoumali toto tajemství, nebyl nikdo jiný než Nikola Tesla. Genius pochopil, že Torus je nepřerušovaný zdroj energie a klíč k rozvoji planety je v něm ukryt.

Rozhodl se sdělit tuto fantastickou zprávu světu, ale síly zla ovládající bankovnictví planety si nemohly dovolit ztratit kontrolu. Teslovy vynálezy byly zničeny a sám Torus byl dlouho zapomenut.

Sdílet:
Loading...