Tato tajná letecká společnost léta nepřetržitě do oblasti 51

Pokud se ocitnete poblíž oblasti 51, neztrácejte čas pohledem na oblohu ve snaze najít UFO. Místo toho se zaměřte na úplně jiný objekt. Představujeme vám leteckou společnost s letadly přezdívanými Janet Jet, které nonstop létají do stínů této oblasti.

Oblast 51 je přísně tajný vládní objekt v jižní Nevadě, jehož vznik se podle zvěřejněných dokumentů, datuje do roku 1955. Mnoho lidí má za to, že po havárii UFO poblíž Roswellu v Novém Mexiku, bylo toto místo tajným výzkumným centrem cizinců (a možná stále je). Teorie stranou, to že toto místo opravdu existuje potvrdila americká vláda v roce 2013, ačkoliv ne jako zařízení zkoumající UFO ale jako zařízení pro výzkum vládní špionáže.

Několikrát denně, létají letadla 737 dovnitř a ven z uzavřených terminálů (taky nazývané “Gold Coast”) na mezinárodním letišti McCarran v Las Vegas. Tato letadla mají na sobě jen registrační číslo a jeden jediný červený pruh na bílém trupu, tento tryskáč je známý jako “Janet”, přestože se takto letecká společnost nejmenuje a v podstatě se oficiálně takto nejmenuje ani letadlo. Jde jen o přezdívku, která se jednoduše mezi leteckými pracovníky uchytila, během toho co se letadla pohybují v civilním vzdušném prostoru. Jakmile Janet vstupuje do speciálního vzdušného prostoru, tryskáče změní frekvenci a navíc získají i jiná jména, která už ale nejsou známá.

Existuje šest tryskáčů Janet, které můžete vidět startovat a přistávat na terminál “Gold Coast”, některé z nich se nachází u parkoviště, nicméně pravděpodobnost, že byste si sedli do takového letadla je nulová. Letouny vyrážejí na mnoho míst uvnitř tajného Nellis Air Force Range, který zahrnuje Nevada National Security Site, dříve známý jako Nevada Test Site, kde se mimo jiné nachází i oblast 51. Právě zde USA testovaly více než 900 jaderných zbraní. V této oblasti je také mnoho utajovaných vládních zařízení. Jaký je přesný účel těchto letadel není známo, stejně jako kdo všechno smí na palubu.

 

Sdílet:
Loading...