Svítící náhrobek michiganského hřbitova představuje nevyřešenou záhadu

Hřbitovy jsou samy o sobě strašidelným a ponurým místem. Často bývají cílem zvědavců a hledačů paranormálních jevů. V Michiganu ovšem existuje hřbitov, který je přímo svatým Grálem pro ty, kteří se chtějí bát. Ve dne tu bloudí přízrak ženy z 18. století a v noci se z neznámých důvodů rozzáří jeden z náhrobků. Žádnou technologii za tím ale nehledejte.

V Michiganu na Homerich Avenue existuje hřbitov, který je v centru pozornosti nejednoho záhadologa a vyšetřovatele paranormálních jevů. Hlavním důvodem je náhrobek, který ve tmě svítí. Nesvítí na něj žádná lampa, nemá na sobě žádné fluorescentní prvky ani není vybaven žádnou světelnou technologií. Jak je tedy možné, že svítí? To nedokáže nikdo vysvětlit.

Na hřbitov už přijelo mnoho týmů paranormálních vyšetřovatelů, kteří se snažili za pomocí nejrůznější techniky přijít celé věci na kloub, avšak marně. Jednomu týmu se ale podařilo pořídit pár fotografií, a kromě osvíceného hrobu zachytili ducha malé holčičky sedící na jenom z hrobů.

Kromě náhrobku, který v noci svítí, se na hřbitově pohybuje žena z 18. století. První zmínky o jejím zpozorování přišly od místních žen, které ji viděly během dne, jak se procházela kolem hrobů. Údajně se měla zastavit poohlédnout se po ženách, usmát se a pak zmizet. Dámy byly z toho zážitku natolik vyděšené, že se rozhodly už na hřbitov nevstupovat.

Ačkoliv je Michiganský hřbitov velkou záhadou, najdeme o něm relativně málo informací. Rozhodně by ale stál za větší pozornost. Nemyslíte?

Zdroj: 99wfmk.com

Sdílet:
Loading...