Stopy neznámé civilizace ukryté pod ledem Antarktidy

3.8/5 - (5 votes)

Pod silnou vrstvou antarktického ledu leží obrovská tajemství. Od zbytku prastarého pralesa až po trosky civilizací z dávné minulosti, které si mainstream bohužel nechce připustit.

Světu dlouho vládli lidé napojení na tajné společnosti. Všechny tyto skupiny pocházejí z mnohem dřívějších společností, jako byli templáři a rosenkruciáni, z nichž se vyvinuly další společnosti, některé mýtické, jako bavorští ilumináti a svobodní zednáři.

Tyto starověké společnosti měly velmi pokročilé znalosti o starověkých tajemstvích a jedním z nich je to, co existuje pod našima nohama stovky nebo tisíce metrů daleko.

Podzemní svět v Antarktidě

Během několika desetiletí vycházela na světlo různá „tajemství“ pravdy o planetě Zemi, jako je její nitro, centrální slunce nebo tunely a portály v různých podzemních částech naší planety. Mnohá fakta byla veřejnosti tajena.

Například před 70 lety údajně proletěl admirál Byrd se svým letadlem takzvanou „Dutou Zemí“ ze severního na jižní pól. Prozradil to až na smrtelné posteli. Přitom tvrdil, že viděl úžasné krásné podzemní město v Antarktidě.

Odhalení

Před více než rokem zveřejnil web NASA mimořádnou fotografii ledového kontinentu. Snímek vyobrazuje ruiny nějakého starověkého města. A k tomuto závěru dospěli skutečně odborníci, kteří snímek viděli. Nikdo však nevysvětlil, proč jsou tyto informace veřejnosti nedostupné.

Samozřejmě dokud výzkumníci neuvidí místo na vlastní oči, nemůžeme hovořit o žádném převratném objevu. Na druhou stranu není žádným tajemstvím, že v dávné minulosti byl kontinent vzkvétajícím rájem. Příznivé klima mohlo přilákat osadníky. Kultury s vyspělými technologiemi, nejsou výjimkou. Je dokonce velmi pravděpodobné, že právě Antarktida je místem, kde člověk jako druh vznikl a odkud se rozšířil po celé planetě.

Podle oficiálních teorií se předpokládá, že Antarktida byla pokryta ledem 35 milionů let. Kolik historie může ležet zamrzlé a pohřbené pod ledem? Protože existují důkazy, které popisují tento kontinent bez jeho ledové pokrývky. Například mapa tureckého admirála Piriho Reise z roku 1513. Velitel moc necestoval ale vášnivě se zajímal o kartografii.

Samotný obraz Antarktidy není vůbec překvapivý; mnozí autoři předpokládali existenci kontinentu i ve starověku. Překvapivě odlišné obrysy na mapě odpovídají s ohromující přesností skutečným kontinentálním hranicím pevniny. To se ukázalo až ve 20. století. Dřív prostě neexistovala žádná technologie, která by se mohla podívat pod led.

Ukazuje se, že autor starověkého zdroje, na který se admirál obrátil, s největší pravděpodobností na vlastní oči viděl Antarktidu bez ledu. Ale jak je to možné? Zde je naprostá nekonzistence. Buď se jedná o chybu v určení stáří ledovců, nebo obecně nastal čas radikálně revidovat celou oficiální historii lidstva.

Existuje však šance, že postupem let zjistíme, co vše Antarktida ukrývá. Existují totiž prognózy, podle kterých do roku 2060 rozmrznou dvě třetiny ledovců. Jaká tajemství pak budou odhalena lidstvu? To se určitě dozvíme my nebo alespoň naše budoucí generace.

Sdílet: