Růžová paní z Greencastle, duše ženy, která odmítá opustit svůj domov

Rate this post

Rezidence rodiny O’Hareových v Greencastle v americkém státě Indiana je už dnes zdemolovaná, a to kvůli využití pozemku pro jiné účely, avšak přesto za sebou zanechala mnoho tajemství a děsivých otázek. Muži jménem Guy Winter se totiž podařilo na pozemku zachytit následující fotky, které nahánějí strach nejen místním lidem.

Guy Winters je muž, který si ve svém životě prošel několika paranormálními zkušenostmi. Nic z toho se však nevyrovná momentu, kdy ho v jeden osudný večer navštívili kamarádi s velmi zajímavým nápadem a přesvědčili ho, aby si s nimi šel omrknout jeden z místních domů.

Předtím, než ho jeho přátelé přišli zavolat, se skupinka byla projít po ruinách domu rodiny O’Hareových, kde údajně zažili nevysvětlitelné věci. Guy Winters se vzhledem ke své dřívější zkušenosti rozhodl, že by bylo docela fajn strávit večer s nimi v ruinách domu.

Rezidence rodiny O’Hareových byla vybudována počátkem 19. století a tento patrový cihlový dům sloužil jako domov mnohým dalším generacím.

Děsivý večer

V onu noc Guy v domě vyfotografoval mnoho fotek, a to dokonce i z patra, kde se odvážil vkročit jako jediný z partie. Guy si vzpomíná na podivný, ba dokonce až nepříjemný pocit, který ho doprovázel, když dům fotografoval a také na silné pulzování v hlavě.

V tento večer však skupinka kamarádů neviděla nic zvláštního. Šok přišel až poté, co Guy Winters vyvolal zachycené fotografie, ze kterých se náhle staly fotky duchů. Přestože přízraky nebyly pouhým okem viditelné, na fotce byly jejich obrysy zřetelné a přesvědčivé.

Kromě Zlaté paní, která se zjevila ve spodním okně, se na záběrech ukázala také Růžová paní, která lidi vyděsila nejvíce. Ta se objevila v okně na druhém patře až ve třech jednotlivých snímcích. Na každé fotce se však postava hýbe a je zachycena v jiné poloze. Po přezkoumání fotografií se zjistilo, že nebyly upraveny a že jimi nebylo nijak nevhodně manipulováno.

Jaká je identita Růžové paní?

Guy odnesl fotky do místní televizní stanice, která jim věnovala krátký program. Díky tomu se muži podařilo setkat s žijícím potomkem rodiny O’Hareových. Mary, zmiňovaná členka rodiny, si na setkání přinesla množství rodinných fotografií a v Růžové paní údajně poznala svou matku Irene O’Hare. Okno, ve kterém se přízrak zjevil, patří k její ložnici. Mary také věří, že Zlatá paní, která se na fotkách objevila, je její teta Vera O’Hare.

Fotky Guye Winterse sklidily pozornost více televizi a dokumentů. Přestože byla budova zbořena, Guy tvrdí, že cítí přítomnost paranormálních sil pokaždé, když prochází kolem.

Sdílet: