Roswell UFO: pravda odhalena! Jednalo se o skutečné UFO?

Konspirační fanoušci už dlouho věří, že americká armáda našla havarovanou mimozemskou kosmickou loď v Roswellu v roce 1947. Ale nový dokument tvrdí, že podivné plavidlo by mělo být více pozemské původu?

Dokument “UFO ve Třetí říši”, tvrdil, že se incident vlastně stal během testování s měděným plavidlem s názvem “The Bell”. Nigel Watson, autor UFO: Nacistická spojení, řekl: “Tyto příběhy se šíří po celém internetu jako smyšlené filmy jako je „Iron Sky“, který líčí o nacistických základnách a pokročilé kosmické lodě, nacistická spojení sílí každým dnem navzdory rázným hlasům skeptiků, jakožto odpůrců.

Ernest Zundal (pod pseudonymem Mattern-Friedrich nebo Christof Friedrich) ve své knize „Nacistická tajná zbraň“ (Samisdat, 1975) o UFO uvedl, že Hitler nafilmoval vlastní smrt a unikl, aby mohl pokračovat ve válce v tajnosti. S nebo bez Hitlera ovšem pokračovala v rozvoji létajícího talíře a dokonce byl nalezen i vstup do duté části Země.

Z této knihy bylo navrhnuto, že tato aliance spolupracuje s CIA a USA na “vojensko-průmyslovém komplexu”, kde vytvářejí obrovské podzemní základny v Dulce, Area 51, Campl Hero a Denver mezinárodní letiště. Podobné základny jsou údajně také v Austrálii a Evropě, kde jsou sestavovány obrovské létající talíře.

“To vše pochází z pověsti o tajných nacistických projektech, které byly použity k vysvětlení vlny UFO v celé Evropě v roce 1950. Tento kontext, v kombinaci s faktem, že žádný létající talíř nebyl nikdy úspěšně sestaven nacisty, signalizuje to, že je to jen pouhý mýtus, který se během pár let neskutečně rozrostl.”

Zdroj: metro.co.uk