Prosinec 2023 – co si pro nás z energetického hlediska nachystal?

Rate this post

Je tu prosinec, který spousta z nás miluje. Těšíme se na klidné strávení Vánoc v rodinném kruhu, bohatého Ježíška a možná také sněžnou nadílku za okny. Na tento měsíc je však vhodné podívat se také z energetického hlediska – kolektivním vědomím proudí spousta důležitých témat, která prostoupí do našich životů. Na co se můžeme těšit?

Na inspiraci a kreativitu. Možná, že vám přišlo, že jste v posledních měsících neměli žádné zajímavé nápady. Ať už jste se snažili inspirovat jakkoli, múza ne a ne přijít. V prosinci se tato zaseknutá energie uvolní a budeme chrlit nové nápady, které budeme projevovat jak ve svých uměleckých činnostech, tak při práci.

Na vnitřní odolnost. Začínáme chápat, že bolest je v lidské zkušenosti nevyhnutelná. Ať už se jí budeme snažit jakkoli vyhnout, nikdy nás nemine. Díky tomuto uvědomění začneme budovat svou odolnost – ať už se nám přihodí cokoliv, vždy to zvládneme a ze situace vzejdeme silnější. 

Na úspěch v práci. V nejbližší době jsou na obzoru povýšení, zajímavé pracovní cesty a navazování nových obchodních kontaktů. Možná, že jste se už dlouho snažili zazářit a právě teď je doba na sklízení ovoce! Projevte vděčnost za všechny příležitosti k růstu ve vaší kariéře. Některé budou náročné, ale o to větší sebevědomí budují.

Na touhu po nových informacích. Jelikož je po většinu prosince Slunce ve znamení Střelce, probouzí se v nás chuť vzdělávat se a rozšiřovat své obzory. Nové informace budeme doslova hltat, a to prostřednictvím knih, kurzů nebo jakýchkoli jiných prostředků. Jelikož je toto ohnivé znamení také velmi dobrodružné, mnozí z nás budou dále plánovat svoje zahraniční cesty, stejně jako tomu bylo v předchozím měsíci.

Na příležitost k hluboké sebereflexi. Dne 22.12. nastane zimní slunovrat, který zároveň přichází s přechodem Slunce do zemského znamení Kozoroha. Budeme voláni k stavění nových, funkčních struktur v našem životě – je na místě zhodnotit svou každodenní rutinu. Položme si otázku: je prostor v ní dělat některé věci lépe? Slunovrat nás pak vybízí k rituálům, které jsou detailně popsány v článku, na který najdete odkaz níže.

Na léčení negativních vzorců chování. Zdá se, že toto téma se nás drží celý rok 2023 a prosinec nebude výjimkou. I v prosinci na světlo našeho vědomí mohou přicházet nezdravé vzorce, které jsme si osvojili v dětství. Společně s nimi můžeme být bombardováni i traumatickými vzpomínkami. Zde je rada jednoduchá – místo toho, abyste se od těchto vjemů rozptylovali, je plně prociťujte. Nejsou tu od toho, aby vám ublížily. Připomínají se proto, abyste se z jejich spárů osvobodili.

Přečtěte si celou předpověď pod tímto odkazem.

Zdroj: Kosmická spojka
Autor: Jakub Janíček

Sdílet: