Prokletí domu Sallie House, žije v něm duch, prahnoucí po pomstě

5/5 - (2 votes)

V roce 1906 probudilo Dr. Charlese Finneyho klepání zoufalé matky na jeho dveře, která u sebe měla svou nemocnou dceru. Když Finney holčičku vyšetřil, všiml si rostoucí infekce na jejím bříšku a trval na nevyhnutelné operaci. Ať už byl Finney sadistický lékař, který se rozhodl provést nepotřebný zákrok na vyčerpaném dítěti, nebo se o její neúspěch přičinili démoni, holčička zemřela. Její smrt v tuto osudnou noc se podepsala na prokleti domu Sallie House.

Legenda říká, že tato holčička jménem Sallie věří, že zahynula během svého mučení a snaží se pomstít mužům, kteří do domu vstoupí. Paranormální vyšetřovatelé odhalili různé démonické entity, ale i duše zemřelých.

Strašení v domě Sallie House se k veřejnosti poprvé dostalo díky Tonymu a Debry Pickmanovým. Vše začalo v pokoji jejich novorozeného dítěte. Panenky z polic se svévolně přemisťovaly na zem do perfektního kruhu. Sousedé se stále divili, proč Pickmanovi nechávají po celou noc rozsvícené světlo. Rodiče však vzali své dítě k sobě a světlo vypnuli, něco ho však stále rozsvěcovalo.

Manželé měli kontakt na médium jménem Rena Leikert a trvaly na tom, aby navštívila jejich dům. Když k Pickmanovým dorazila, viděla u okna sedět muže, který následně vstal a přešel do kuchyně. V domě však v té době nikdo jiný nebyl. Rena cítila duševní energie napříč celým domem a Debře poradila, aby v domě pálila šalvěj na vyplašení démonů.

Debra se také rozhodla pomazat všechna okna a dveře, když se však vydala k jihozápadním oknům v hlavní ložnici, jejího muže Tonyho něco poškrábalo a odhodilo na stěnu. Démon ho držel tak silně, že mu nedokázala pomoci ani Debra. Začala se modlit a jménem Boha žádala temnou duši, aby jejího manžela nechala na pokoji.

Tonymu z útoku zůstal škrábanec od neznámé ruky a začal stále častěji cítit přítomnost démonické energie. Útoky se vystupňovaly v 90. letech, kdy se do případu zapojili vyšetřovatelé z televizní show Sightings. V jednom momentě, kdy se tým snažil komunikovat s bytostí pomocí přístroje, Tony byl popálený. Jejich pohár trpělivosti však přetekl, když Tony pociťoval nutkání zavraždit svou vlastní manželku. Dvojice se rozhodla odstěhovat.

Napadal Tonyho duch mladé Sallie? Podle prohlášení v domě žilo několik entit ze záhrobí. Tony v kuchyni údajně viděl přízrak malého děvčátka, které však vypadalo více vystrašené z něj než on z ní. Jednou dokonce viděl i ducha, který ho napadl. Tehdy šlo údajně o přízrak ženy, který se zformoval ze světla a začal na něj křičet. Rozběhla se k němu, ale zmizela těsně před tím, než ho mohla zasáhnout.

Sdílet: