Přes které potrubí proudí voda rychleji? Vaše odpověď prozradí hodně o vaší inteligenci

1/5 - (1 vote)

IQ bylo poprvé definováno na konci devatenáctého století francouzským psychologem Alfredem Binetem, jehož záměrem bylo určit meze lidské inteligence a katalogizovat většinu populace podle neměnných parametrů.

Podle Binetovy stupnice má většina populace inteligenci mezi 85 a 114 body. Pokud je vaše IQ nad touto hranicí pak jste určitě velmi chytrý člověk a pokud je vaše IQ větší než 130 pak jste génius.

Následující test je sice jednoduchý, dost ale vypoví o vaší inteligenci. Přes které potrubí proudí voda rychleji?

Potrubí č.1

Je pravda, že nejste zrovna nejchytřejší, ovšem vše kompenzujete vysokou kreativitou. Většinou máte úžasné nápady, ale bojíte se je sdílet se svým okolím. Kdyby vás kreativní myšlení náhodou opustilo jste schopni rozvíjet své IQ daleko za hranici společnosti, ve které se pohybujete.

Potrubí č. 2

Nejste sice nijak zvlášť inteligentní, dokážete však využít inteligenci druhých. Společnost kolem sebe vnímáte jako velký výběr. Jste schopni překonat jakoukoliv překážku pomocí dovednosti jiných.

Potrubí č. 3

Máte velice originální uvažování, a proto vás moc lidí nebere vážně. Pro vaše okolí je téměř nepředstavitelné, že by se měli řídit vašimi nápady. Zkuste proto vše vysvětlovat polopaticky a třeba i několikrát. Porozumí vám a změní názor.

Potrubí č. 4

Jste jen krůček od geniality, stačí se dostat do správné společnosti a ke správným věcem, které budou vaši genialitu rozvíjet. Mnohdy vás ale vaše okolí stahuje dolů.

Sdílet: