Pozorování UFO i paranormální jevy jsou zde více než časté, vítejte na ranči Skinwalker

Lidé mají tendenci tíhnout k druhým zvláště pokud mají společné zájmy, nebo podobně smýšlejí o věcech. V češtině proto máme krásné pořekadlo „vrána k vráně sedá“. Podle všeho se zdá, že to takto nemáme nastaveno jen my, ale také například mimozemské bytosti. Ranč Skinwalker, nemovitost o rozloze 480 akrů poblíž Ballardu v Utahu, je proslavený hlavně kvůli objektům UFO, příšerám a jiným jevům, které jsou zde téměř na denním pořádku.

Nicméně daleko předtím, než se ranč proslavil těmito případy, byl znám jen jako domov rodiny Shermenů, která tady žila v 90. letech. Právě tato rodina se rozhodla podělit o hrůzy, které se na statku děly, a to prostřednictvím médii a tisku. Jejich příběhy popisují brány ve vzduchu plné světla, záhadné zmizení a mrzačení dobytka hlavně krav a nechybí ani kruhy v obilí.

Četné množství pozorování UFO zaujalo Roberta Bigelow, což byl podnikatel se zájmem o ufologii. V pozdních devadesátých letech tedy odkoupil nemovitost od Shermenů, a postavil na jejím místě pozorovací observatoř. Na svém pozemku měl hlídače, který objekt střežil 24/7, také si najal veterináře a dva vědce. Tyto lidi si najal, aby mohl založit dnes již neexistující institut pro objevování nových věd.

Ale Bigelow a rodina Shermenů nebyli jediní, kdo si všimli podivných činností na ranči Skinwalker. Článek v Desert News z roku 1978 informoval, že místní obyvatelé zahlédli kopulovité UFO obklopené zářícím zeleným světlem.

Farma a její okolí jsou po celá staletí magnetem pro tyto události. A nejen pro ně. O ranči Skinwalker existují historické povídky a legendy. Podle nich kdysi půda statku patřila rezervaci kmene Skinwalkers, kteří ji obývali v letech 1800. Podle nich byl celý ranč pojmenován. A o jaký že šlo kmen? Definice se liší podle toho, kdo ji vypráví. Ale obecně je známo, že jde o velmi zlé a silné bytosti se schopností přeměnit se v různá zvířata. Aby se člověk stal skinwalkerem, prý by musel zabít jednoho ze svých příbuzných. Více informací neexistuje, protože ti, kteří věří v jejich existenci, se o nich bojí promluvit.

Dalším, kdo si mohl vyzkoušet na vlastní kůži hrůzy, které k sobě ranč přitahuje, byla společnost Adamantium Real Estetate. Firma koupila ranč v dubnu 2016 a od té doby se setkali s mnoha problémy a děsivými útoky ze strany místních. „Máme tolik potíží s lidmi, kteří bydlí v okolí. Neustále pronikají na náš pozemek jak oni, tak vandalové a někdy je to opravdu děsivé.“ Nechali se slyšet majitelé pozemku.

Nejspíše se ale není čemu divit. Vzhledem k bohaté historii pozorování UFO a monstrózních tvorů není divu, že je mnoho zvědavců, kteří na pozemek chtějí proniknout, aby tak sami byli svědky nečekaných událostí ranče Skinwalker.