Pomocí této techniky můžeme probudit a uvolnit naše „nadlidské“ síly

V každém z nás proudí doslova nadlidské schopnosti. Většina z nás si ji ani neuvědomuje, jiní ji zase neumí probudit k životu. Přitom to není vůbec těžké. Chce to jen trpělivost a odhodlání.

Naši předkové už v dávné historii věřili, že naše Slunce má ohromnou sílu léčit nemoci, dodávat potřebnou energii, a dokonce zvyšovat schopnost telepatie. Pozorování Slunce a přijímaní jeho energie zařazovali do své náboženské praxe například starověcí Egypťané, Mayové nebo Hindové. Ti, kdo ovládali tuto techniku, patřili k těm duchovně nejpokročilejším.

Jak správně využít energii Slunce?

Tato duchovní praxe se provádí s východem nebo naopak západem Slunce, kdy stojíte bosýma nohama na zemi. V podstatě nejde o nic složitého, po dobu 10 sekund se dívejte přímo na Slunce. Každý den pak přidávejte dalších 10 sekund. Tuto techniku můžete zahrnout do meditace, nebo ranního či večerního cvičení.

Tato technika má blahodárné účinky pro naše tělo a mysl. Takové pozorování zvyšuje produkci hormonů, zodpovědných za posílení energie a pocitu štěstí. Nesmíme ovšem zapomenout, že příliš dlouhý pohled na Slunce může zničit náš zrak. Proto není třeba přehánět. Deset až dvacet vteřin bohatě stačí.

Sdílet:
Loading...