Podařilo se turistům vyfotografovat ducha opuštěného zámku?

Zámek Lauriston ve skotském Edinburghu, je oblíbeným turistickým cílem. Stejně tak ho mají v oblibě příznivci paranormálních jevů, kteří jsou přesvědčeni o tom, že na zámku straší. Nejeden návštěvník byl vyděšen pochodujícími přízraky na schodišti nebo slyšitelnými kroky na chodbách, kde nikdo jiný nebyl. Teď navíc jeden z návštěvníků tvrdí, že se mu podařilo na foťák zachytit jednoho z duchů zámku.

Drew McAdam byl jedním z mnoha návštěvníků, kteří na zámek zavítali. Byl tak ovšem v době, kdy na zámku kromě správce nebyl nikdo. Muž si nejprve udělal pár snímků z venku a pak odešel za správcem, který měl prostory zámku odkódovat, aby se nespustil alarm. Muž je skálopevně přesvědčen, že na zámku kromě nich nikdo nebyl. Když ale přišel domů nestačil se divit.

Když si McAdam prohlížel pořízené fotografie na počítači nestačil se divit. Na jedné z fotografií lze vidět, že nějaká žena v dobových šatech stojí za okny zámku a sleduje přilehlé parkoviště. McAdam pořídil několik snímků za sebou, takže je vidět, že se neznámá žena za okny hýbe. Okamžitě fotografie i s příběhem vyvěsil na sociální sítě, kde žádá kohokoliv o vysvětlení. Přitom přísahá, že fotografie nebyla nijak upravena kromě vložení červených šipek.

Samozřejmě reakce byly různorodé. Někteří věří, že jde o přízrak ženy, někteří se domnívají, že šlo o zaměstnance zámku v dobovém kostýmu. Jenže muž je přesvědčen o tom, že na zámku nikdo nebyl. A co si myslíte vy?

Zdroj: unexplained-mysteries.com

Sdílet:
Loading...