Pět způsobů, jak se spojit se svým vlastním týmem duchovních průvodců a andělů

2/5 - (1 vote)

Přemýšleli jste někdy o tom, zda máte průvodce a anděly, kteří na vás dohlížejí? Přijímáte zprávy, které vám posílají, nebo se jejich sladké vedení vznáší nad vašim vědomím? Možná jste se dostali daleko od místa, kde se nejlépe se svým týmem spojíte.

Pokud jste připraveni na hlubší spojení se svým duchovním týmem pokračujte ve čtení a objevte pět jednoduchých způsobů interakce s vesmírem, vašimi průvodci a vašimi anděly.

Spojení s duchovním světem musí být na prvním místě

Stejně jako každý jiný vztah vyžaduje pozornost a energii, tak ani tento není výjimkou. Aby byly komunikační kanály mezi vámi a duchovním světem otevřené, nesmí být tento vztah upozaděn.

Zavolejte je do svého života

Stejně jako mrkve přitahuje zajíčky, i vy připravte pro svůj tým něco vysoce vibračně sladkého. Váš tým reaguje, když jste šťastní. Modlitba, meditace a zkoumání vaší spirituality jsou skvělé způsoby, jak upoutat pozornost vašich průvodců a andělů.

Buďte za ně vděční

Vděčnost je skvělý způsob, jak přijímat poselství vašich andělů a průvodců. Vaše srdce je otevřené ve chvílích vděčnosti a jsou vytvářeny nové komunikační kanály.

Věřte

Buďte otevřeni tomu, jak s vámi komunikují. Pokud očekáváte, že se zprávy budou zobrazovat pouze ve vašich snech, možná vám budou chybět ty ostatní druhy komunikace vytvořené jen pro vás. Pamatujte, že může chvíli trvat, než si vytvoříte slovní zásobu, kterou všichni mluvíte.

Vytvořte si každodenní praxi, jak se dát svému týmu k dispozici

Může to být modlitba, meditace a příležitostný kruh za úplňku. Objevte, co se hodí do vašeho života. Oddanost vaši praxi umožní duchovním vztahům zakořenit a rozkvést ve všech oblastech života.  

Sdílet: