Osm tipů, jak přilákat pozitivní energii do vašeho života

Ať už v takové věci věříte nebo ne, každý z nás je obklopen pozitivní a negativní energií. Princip jejich působení je velmi jednoduchý. Vlastně fungují jako bumerang, energii, kterou šíříme svými myšlenkami a činy, se k nám ve stejné podobě i vrací.

Naše myšlenky a činy musí být plné dobré víry, pokud uděláme opak, je velmi pravděpodobné, že jedinou věcí, kterou do svého života přitahujeme, budou negativní energie. Z toho důvodu vám dáme několik tipů, kterými budete moci přilákat pozitivní energii do svého života.

Mějte rádi sami sebe za to, jací jste – tato rada je v podstatě nejdůležitější. Pokud se chcete těšit zdraví a pohody měli byste se zbavit všech toxických věcí, jako jsou negativní myšlenky a pocity. Za každých okolností se snažte udržet pozitivní přístup.

Vyvarujte se myšlenkám o špatných věcech a událostech z minulosti – život je příliš krátký na to, abyste si neustále vyčítali, co jste mohli udělat a co jste neudělali. Je to minulost, kterou už nezměníte, proto si přestaňte vyčítat, co se stalo. Musíte žít přítomností.

Vizualizujte své cíle a přání – pokud se chystáte zahájit nějaký projekt, nebo máte nějaký sen a přání, které si chcete splnit, pak si jen tyto události stále představujte ve své hlavě. V těchto představách musí být vše pozitivní, vše vychází, jak vy chcete. Vyhněte se negativním věcem, nepřemýšlejte nad tím, že to není reálné. Pokud budete neustále vizualizovat svá přání, pozitivní energie k vám dorazí a vše co si přejete se naplní.

Nestěžujte si – když jste se svými přáteli nebo rodinou, většino si postěžujete, co vše je ve vašem životě špatně. Bohužel tímto projevem jen prohlubujete své problémy. Mějte na paměti, že čím víc pozornosti věnujete problémům, tím více od vás odchází pozitivní energie a zůstává jen ta negativní.

Buďte vděční – jen málo lidí je vděčných za to, co mají. Přestaňte si stěžovat na práci a buďte rádi, že jí máte. Přestaňte si stěžovat na svého partnera a buďte rádi za to, že se máte ke komu vracet. Přestaňte si stěžovat na bolístky a buďte rádi za to, že jste zdraví, že můžete chodit, dýchat a užívat si života. Pokud má váš soused lepší auto než vy, buďte vděční za to, že vůbec auto máte.

Uznejte, že jste jediným léčitelem vaší duše – tato síla je v každém z nás a vychází z pozitivních myšlenek a postojů. Dobrou energií zmizí stres, což automaticky zvyšuje obranyschopnost.

Milujte celou svou bytost – nemůžete milovat jen určité části sebe sama. Oceňujte na sobě všechny dobré věci, které se vám v životě povedly. Nenechte negativní energii vyhrát.

Buďte šťastní – je to tak jednoduché, když jste šťastní, odložíte všechny problémy stranou a špatná energie odejde.

Sdílet: