Organizace Bílého draka: skupina bojující proti Novému světovému řádu

Existuje mnoho tajných společností, které v pozadí světového dění tahají za se své nitky. Jednou z nich je společnost Bílého draka vytvořená pro účely, které jsou v rozporu s Novým světovým řádem. Lépe řečeno bojuje proti němu.

Mnoho lidí si plně uvědomuje, že náš svět ovládají tajné společnosti. Prezidenti, masmédia, finanční instituce a mnoho dalších, jsou pouhými loutkami v divadle. Ovšem existuje ještě jedna společnost, která se proti tomu snaží bojovat. Říkají si „Společnost Bílého draka“, protože drak symbolizuje v mytologii strážce a ochranu.

Mezi členy organizace patří například přímí potomci evropské královské rodiny, vůdci gnostických iluminátů, členové průmyslových vojenských komplexů, členové Ruské federální bezpečnostní služby, členové vojenské zpravodajské služby různých zemí, členové různých asijských tajných společností a podobně.

Podle prohlášení Benjamina Fulforda, který je údajným mluvčím organizace, je Společnost bílého draka mezinárodní organizací složenou z různých sektorů společnosti. Jak jsme již zmínili, vojenský sektor je jedním z nedůležitějších, ale součástí je i finanční, průmyslový, žurnalistický, a dokonce jsou zde zapojeni i obyčejná lidé, kteří projevili nespokojenost s válkami způsobenými vojenským lobby.

Jaký je cíl organizace?

Cíl organizace je jen jeden: uvolnit peníze, které zločinecká skupina monopolizovala pro své vlastní zájmy a využít je ve prospěch světa. Tímto způsobem by chudoba, nerovnost a devastace životního prostředí skončily v řádech několika měsíců. Tím by začala nová éra pokroku, kterou lidstvo ještě nezažilo. Veřejnost by zažila neskutečný technologický pokrok, protože by se odtajnily veškeré technologie, které elita stále skrývá. Příkladem je volná energie.

Boj proti Novému světovému řádu

Společnost bílého draka obviňuje organizace Nového světového řádu hned z několika věci. Společnost tvrdí, že tyto elity vlastní technologii pro vytváření umělých tsunami, kterou použili hned v několika případech. Také přímo poukazují na organizace jako je Bilderberg Club, Trilateral Commission, CFR a mnoho dalších, které beztrestně vedou války se zeměmi Středního východu. Obviňují jiné, aby dokázali využít své ropné zdroje, činí kroky vedoucí ke snížení populace, poškozují životní prostředí a monopolizují zdroje planety pro malou skupinu lidí.

Sdílet: