Odtajněné fotografie americké vlády na téma UFO

Ve dvou článcích jsme si pro vás připravili hned několik fotografií, které byla americká vláda nucena zveřejnit. Fotografie vyobrazují jedny z nejdůležitějších události americké historie. V sérii dvou článku najdete fotografie Pabla Escobara během návštěvy Bílého domu nebo Usáma Bin Ládina a jeho rodinu na dovolené v Německu, nebo také skryté základy a fotografie týkající se UFO. Snímky nejen šokují, ale také vyvolávají otázky ohledně toho, co vše vláda ve skutečnosti skrývá.

Dnes si ukážeme kompromitující snímky týkající se UFO, vesmíru a utajených základen. A začneme fotokopií vládního dokumentu z roku 1963, ve kterém se uvádí, že americká vláda narazila na neidentifikovatelný letoun poblíž Nevady. Samozřejmě veškeré důležité informace jsou začerněné.

UFO podle mnohých neexistuje, jak si ale vysvětlit tuto fotografii?

Náš další snímek zachycuje horský tajný komplex Cheyenne, který se nachází v oblasti El Paso v Coloradu. Konkrétně jde o vojenský a obranný bunkr, který hostí aktivity několika tajných složek. Jedná se o největší tajné zařízení na americké půdě.

Fotografie vládního kamionu, který přepravuje podezřelé tvarovaný nadměrný náklad. Co je asi pod plachtou? Mnoho lidí by řeklo, že je to UFO, zároveň by mnoho lidí řeklo, že jde meteorologický balón.

Teleskop, který vidíte, se nachází v Číně a byl navržen v roce 1994. Kvůli jeho výstavbě musela být přemístěna vesnice čítající 65 osob.

Tato úžasná a zároveň vtipná fotografie vznikla během výcviku astronautů. Ti totiž musí trénovat mimo jiné i přistání na vodě, které zkouší v bazénech. I když to vypadá, že si dělají legraci a užívají si krásného dne, ve skutečnosti jsou uprostřed výcviku.

Letadlo, které vidíte, bylo vyvinuto v oblasti 51. Vláda uvedla, že právě tato fotografie odstartovala fámy o tom, že se v oblasti 51 vyskytují mimozemšťané.

Toto je pro změnu důkaz, že CIA se snažila porozumět UFO. Konkrétně zde vědci vedli spekulace o tom, jak by bylo kruhové letadlo schopno létat. Jednalo se o výkres a popis založený na skutečných pozorování.

Projekt z roku 1974 vyobrazuje nadzvukový létající talíř vytvořený letectvem, který ale nikdy nebyl realizován.

Nechvalně známá fotografie vůbec prvního přistání na Měsíci, o kterém se diskutuje dodnes.

Kosmická loď nebo meteorologický balón? Co to vojenský personál nakládá na auto?

Roswell je známý především díky havárii UFO. Mnoho lidí věří, že se jedná o fotografii možného pádu.

Atol Johnson se nachází na Havajských ostrovech a americká armáda jej ovládá. Základna byla používána jako námořní tankovací sklad, letecká základna, testovací místo jaderných a biologických zbraní a tajná raketová základna.

Experimentální letadlo vyrobené v oblasti 51 připomíná tvarem létající talíř. Kdepak se asi konstruktéři inspirovali?

Sdílet: