Neobvyklý případ Pedra Olivy Ramíreze, který cestoval do „paralelního vesmíru“ když řídil auto

5/5 - (1 vote)

Od narození známe jedinou realitu, tu, ve které žijeme. Mnoho lidí zastává názor, že realit kolem nás je hned několik. To znamená, že může existovat mnoho verzí nás samotných. Existuje také spousty případů a zaznamenaných příběhů lidí, kteří popisují svou cestu tzv. paralelním vesmírem, tedy alternativní realitou. Toto je jeden z příběhů.

V listopadu roku 1986 jel průmyslový expert Pedro Oliva Ramírez svým vozem ze Sevilly do Alcalá de Guadaira, kde měl přechodné bydliště. První část cesty probíhala přirozeně do momentu, než projel zatáčkou. Najednou se ocitl na tříproudové silnici, což nebylo normální. Okamžitě zpozorněl, protože vše kolem něj bylo nové. Kousek od něj se na levé straně rozprostírala masivní průmyslová zóna, plná velkých silně osvětlených budov, tyčících se do ohromné výšky.

Po pravé straně viděl obytné budovy bohatě zdobené rostlinami. Po obou krajích silnice rostla hustá vysoká tráva. Než se stačil vzpamatovat, cítil, jak vozidlo zaplavilo horko a najednou uslyšel sbor vzdálených hlasů. Najednou se několik metrů od auta objevila velká fotbalová branka. Muž nevěděl, zda ji má projet nebo objet. Najednou slyší, jak jeden z hlasů potvrzuje, že byl mimozemskými bytostmi přemístěn do jiné země na jinou polokouli.

Po silnice jel přibližně hodinu, než se zastavil. Poté ještě dlouho šel podél krajnice a pozoroval jemnou trávu a také si všiml, že auta kolem něj projíždějí v dost přesných intervalech. Po sléze se vrátil ke svému autu a pokračoval dál v jízdě. Auto se náhle zastaví a když znovu nastartuje je opět na jednoproudové silnici s ukazateli, které ukazují směr Malaga a Sevilla. Muž intuitivně odbočí a najednou se ocitá před svým domem.

Muž byl zmatený a nedokázal pochopit, co se mu vlastně stalo. Rozhodl se proto, jet nazpátek, aby si znovu prohlédl vše, co viděl. K jeho překvapení nenašel žádnou tříproudovou silnici, ani obytné domy, ani průmyslovou zónu. Navíc trasa, která mu teď trvala půl hodiny, trvala ve směru domů tři hodiny. spotřeba paliva odpovídala dálce 200 km.

Co se v tomto případě skutečně stalo? V tom nemá jasno ani samotný Pedro, který si dodnes celou situaci neumí vysvětlit. Jaký je váš názor?

Sdílet: