Nejzáhadnější příběh reinkarnace poslední doby.

K nejzáhadnějším příběhům posledních let patří bezpochyby příběh o americkém chlapci jménem James Leiningeri, který podle množství odborníků přinesl jasný důkaz o reinkarnaci, tedy převtělení duše do jiného těla. Měl to potvrdit sám chlapec, který detailními informacemi o svém minulém životě šokoval psychology, média a lidí na celém světě. Jednalo se o reinkarnaci nebo něco jiného?

Duše v novém těle?

Dnes již 21 letý James Leininger se narodil 10. dubna v roce 1998 v San Francisku. Rodiče se pak spolu s ním přestěhovali do města Lafayette ve státě Louisiana. Do svých dvou let byl zcela normálním dítětem, ale vše se změnilo v noci z 30. dubna na 1. května roku 2000, kdy během spánku vzbudil svou matku Andreu.

Když v noci vběhla do jeho pokoje, viděla, jak malý James s sebou na posteli házel a vykřikoval – “letadlo zasaženo, stroj hoří, chlapec se nemůže dostat ven”. Matka ho utišila a myslela si, že to byl jen zlý sen. Stejný sen se však opakoval každou noc, a proto se malého Jamese po pár dnech zeptali, co se mu to vlastně zdá každou noc. James rodičům řekl, že on je tím pilotem ze snu a v letadle právě on shořel. Jeho letadlo podle chlapcových slov sestřelil nějaký Japonec. Rodiče tomu vůbec nerozuměli a nedokázali si vysvětlit, jak jim toto mohl říci malý dvouletý chlapec. Příběh však pokračoval a odhalil šokující detaily.

Byl jsem americký válečný pilot

Jamesovy sny se opakovaly další měsíce. Postupem času už sice nebyly tak intenzivní jako na začátku, ale malý James si začal vzpomínat na další detaily ze svého údajně minulého života. Rodičům řekl, že se dříve volal James Huston a létal během 2. světové války. Svůj poslední let odstartoval z paluby letadlové lodi Natoma Bay, a potom byl sestřelen v boji o Iwodžimu.

Vzpomněl si dokonce i na jména dalších pilotů, se kterými během války bojoval. Kromě vzpomínek ze svého minulého života se v něm však probudil i zájem o letadla z 2. světové války. Svými znalostmi o nich šokoval nejen své rodiče, ale i odborníky. To vše rodiče utvrdilo v tom, že si jejich syn skutečně vzpomíná na život amerického pilota Jamese Hustona, kterým měl být on sám.

Setkání s přítelem a sestrou

Otec Jamese, Bruce Leininger se rozhodl vyhledat odbornici na reinkarnaci a vzpomínky s ní spojené doktorku Carol Bowmanovou, která je známá svou knihou – Předchozí dětské životy. Ta mu poradila, jak má v případě svého syna postupovat a otec se řídil jejími radami.

Jako první se pokusil zjistit, zda opravdu nějaký James Huston existoval, a proto kontaktoval americké námořnictvo. Tam se dozvěděl, že James Huston skutečně žil. Byl válečným pilotem během 2. světové války, a zahynul 3. března 1945 v boji o Iwodžimu. Bruce Leininger pak zjistil, že ještě žije i Hustonův nejlepší přítel Jack Larsen, také pilot, se kterým bojoval během války. Spolu se synem ho navštívili v Arkansasu, a malý James ho okamžitě poznal.

Spolu dokonce vzpomínali na různé historky z války. Jack Larsen malého Jamese vzal i do Texasu, kde se setkal s dalšími válečnými veterány, z nichž vícero i poznal. Po těchto setkáních s přáteli se otci podařilo najít a kontaktovat ještě žijící sestru nebohého Jamese Hustona – Annu Barronovou, která bydlela v Los Gatos v Kalifornii. I tu spolu se synem navštívili a šokovaný byl nejen Jamesův otec, ale i Anna Barronovy, která zjistila, že malý James ji skutečně zná. A nejen to, dokázali se spolu bavit o různých společných zážitcích z dětství, o kterých mu předtím nemohl nikdo říct.

Dnes si už 21 letý James však na svůj předešlý život nedokáže vzpomenout a pro všechny zůstává jeho příběh velkou záhadou.

Sdílet: