Nahlédněte s námi do těchto tajemných chodeb, ze kterých vás bude mrazit…

Největší a nejpůsobivějších objev v dějinách archeologie je určitě nalezení Tutanchamonovy hrobky. Vzhledem k tomu se říká, že všichny největší poklady byly již objeveny, a že žádné další podstatné objevy již nepříjdou. Přesto se stále šeptá o záhadných objevech, které jsou skryté od veřejnosti. Například podivné prostory pod pyramidama a sfingou, záhadné svitky popsané neznámými dopisy, ale někdy dokonce i vzhled na první pohled ,, obyčejné “hrob, jehož skutečný význam se skrývá před populací.

Jedním z nich je hrob známá jako KV 55. To bylo objeveno v roce 1907 archeolog Dr. Edward Ayrton. Nedokončený hrob byl patrný v minulosti poškozené povodněmi, důkaz, že otlučené kazety uvnitř hrobky. Odborníci přisuzoval nejstarší hrobky královny Teje, manželky faraóna Amenhotepa III., Vzhledem k tomu, mumie se zdálo ženské rysy. Nicméně, jakmile se ve srovnání s vnější rysy sochy Achnatona, dospěl k závěru, že mumie patří do této krále, které jsou prý trpí nemocí dystrophia adiposgenitalis, která způsobuje mužům, že nemají rozvíjet vnitřní a vnější orgány genitáliích. Ale pak přišel další teorie, že tam byl ve skutečnosti mumie Smenchkareho. Ale dříve, než kdokoliv mohl prověřit správnost tohoto tvrzení, mumie záhadně zmizel. Na sedmdesát let.

V roce 2000 dal indicie o znovuobjevení mumií Berlin egyptolog Dr. Krauss, kteří obvinili profesora a jeho manželku Wildung z ukrývání odcizených předmětů. Tvrdil také, že od té doby došlo ke ztrátě 1971 mumie uchovávány v muzeu egyptologie v Mnichově, kde se údajně dostal neznáými kanály. Takže když byla mumie opět nalezen, experti se rozhodli provádět různá měření a analýz a testů krevní skupinu. Ukázalo se, že mumie považován Smenchkareho byl bratr nebo nevlastní bratr Tutanchamon. Vzhledem k tomu, odborníci chtěli být naprosto jisti, vyrobený s dohodou japonských univerzitách o testech DNA. Předtím, než došlo k takové testy, jsme zkoumali náhle zastavil. Proč? Že nikdo neví. Průzkum sarkofág, nicméně, údajně ukázaly, že Smenchkare mohla být shodné s biblickým bratr Mojžíše – Aron.

Hrob Achnatona a Nefertiti  Achnaton a Nefertiti  Druh archeologa ušel pár týdnů kolem přehrady Nasser a jednoho dne si všiml kamenný blok, který měřil 60 cm. Bezprostředně poté zjistil, že za to leží na vstup do schodů a zamířil ke hrobu. Známky uvedeno, že se jedná o hrob Achnatona a Nefertiti. Bylo jasné, že se jedná o největší objev od otevření hrobky Tutanchamona. Ale to, co se stalo? Egyptologie její tým dne 27. března 1997 a pak otevřel bez jakéhokoli zdůvodnění uzavřel.Opět opět vyvstává otázka, proč? Interiér odborníků hrob ptozkoumali od Britského muzea a zřejmě dosáhl neuvěřitelných objevů. V hrobce našli sochy 8500-10 000 roků starý, a proto vznikla otázka, zda to byl Achnatonův vláda neměla pohybovat v dřívějším období. Nicméně, historici reagovali okamžitě a odůvodnit nález navazuje na staré sochy, které nemusí být nutně pocházejí z doby Achnatona, faraon v hrobce se nachází jen staré sochy. Přísloví ještě další rána. U některých nepřímých důkazů v hrobce odborníků dosáhl že Akhenaten byl stejný s Mojžíšem (Smenchkare by proto bylo jeho bratr -. Aaron, jak již bylo zmíněno) Tyto informace by mohly, ale nemohl dostat veřejnost, protože to otřáslo obrovské množství obyvatelstva a zničen základy světových náboženství. Proto se tento objev byl držen v tajnosti před lidmi.

 

https://www.facebook.com/UFOkruhyvobilyainezahady/