Nahá žena vtrhla do rodinného domu, kde chtěla zabít celou rodinu. Údajně ji posedl ďábel

Rodina Lewisových trávila první noc ve svém novém domě, když se do něj vloupala nahá žena, která je napadla a prý byla posedlá ďáblem. Incident se udál v Chesterfieldu, v americkém státě Virginia.

Manželé Lewisovi se třemi dětmi se těšili z nového domu, avšak rodinná idylka je přešla už během první noci, kterou v něm strávili. 4. července 2019 se do jejich nového domu vloupala žena, která byla nahá, tvrdila, že je ďábel a fyzicky je napadla. Podle členů rodiny byla neznámá žena určitě posedlá ďáblem, oči měla černé, ale chovala se až znepokojivě radostně. Zlomyslně se smála, nechtěla odejít a byla mnohem silnější, než se zdálo.

Jako první s ní přišel do střetu otec rodiny. Opakovaně ji žádal, aby opustila jejich dům, ale když neznámá žena nereagovala na varování a fyzicky ho napadla, otec zahájil střelbu a vystřelil 39 ran, přičemž ani jedna z nich ženu netrefila. Když mu došly náboje, začal po ní házet nábytek a jiné předměty, které mu přišly pod ruku.

“Vypadala jako posedlá, její oči byly úplně černé a smála se z plných plic, jako by to celé bylo jen žert, ale s útočením nepřestávala. Měla v sobě sílu nejméně čtyř dospělých mužů, “popsal nevítanou návštěvnici otec rodiny Lewisových.

Střelba probudila zbytek rodiny a šokovaná manželka s dětmi se přidali do boje. “Chtěla nás zabít,” řekla Melissa Lewis, matka rodiny. “Její úmysl byl zabít nás. Napadla nás, tak jsem ji opakovaně mlátila tak silně, jak jsem zvládala,” tvrdila se slzami v očích.

Zastavit útočnice se podařilo až 12letému Loganovi, který jí zapíchl pákový klíč přímo do krku. Nahou útočnice přivolaní policisté zatkli a převezli do nemocnice, kde dostala potřebné ošetření. Ukázalo se, že jde o místní ženu, která bude brzy muset čelit obžalobě z vloupání a pokusu o vraždu.

Rodina Lewisových zůstala po incidentu v šoku a v novém domě se necítí dobře. Stopy po střelbě jsou na více místech, stejně i krev je viditelná na stěnách i na koberci. Naštěstí z útoku vyvázli bez zranění.

Co si o tom myslíte? Jak byste se zachovali vy, kdyby se něco takového stalo u vás doma? Napište nám do komentářů.

Sdílet:
Loading...