Mrtvá žena poslala selfie ze záhrobí

Vyděšená 34letá Gina Mihai z Rumunska je přesvědčena, že duch její mrtvé babičky s ní komunikuje ze záhrobí a posílá ji modlitby. Žena tvrdí, že duch její zesnulé babičky „požádal rodinu o pomoc v podobě selfie zaslané z jiného světa“.

Podle ní měla zesnulá babička na fotce údajně zachycené po smrt kolem krku omotaného hada. Podle věštkyně, která ji v tomto jen utvrdila, byl obrázek skutečně zaslán z jiného světa.

Gina Mihai je si jistá, že duch její babičky naléhavě prosí o pomoc. Šílení Rumunové bombardují kostely s žádostmi, aby se za Ginu modlili poté, co ji věštkyně řekla, že je trestána v „v jiném světě“ za své hříchy.

„Když jsem zapnula telefon, s hrůzou jsem zjistila, že se dívám na tvář své mrtvé babičky“, řekla Gina Mihai. „Vypadalo to, že má kolem krku něco jako hada, a celý obrázek vypadal jako pořízený skrze díru, jakoby skrze trhlinu v předivu, které odděluje živé od mrtvých.“

„Vzala jsem ji k věštkyni, která mi řekla, že mi babička posílá sdělení z jiného světa a had kolem jejího krku je symbolem toho, že je trestána za nějaký hřích. Kontaktem nás prý prosí o to, ať se za ní modlíme, že je stále šance na záchranu její duše.“ Podobně jako u běžně známé tradice v Mexiku s názvem „Den mrtvých“ je i v Rumusku jednou ročně pořádána hostina s názvem Dobročinná služba, kde se komunity přesouvají na hřbitovy, aby mrtvým symbolicky nabídli jídlo.

Odkaz na článek: energiezivota.cz