Most, který přitahuje smrt

Maud Hughes Road se nachází v černošské čtvrti Liberty, Ohio. Tento úsek silnice je zvláštní tím, že je považován za místo mnoha tragických nehod a sebevražd. V okolí mostu na Maud Hughes Road bylo totiž nalezeno nejméně 36 mrtvých lidí, kteří byli roztroušeni i podél železniční trati, která leží 25 metrů pod mostem. Také z tohoto místa byly viděny průzračné postavy, mlha a podivná světla, stejně jako osoby s černou kapucí. Na tomto mostě prý straší!

Legenda praví, že jednou auto vezoucí muže a ženu zastavilo na horní části mostu. Muž vystoupil, aby vyhledal pomoc, zatímco dívka zůstalo sedět v autě. Když se muž vrátil, dívka visela oběšena z mostu nad tratí. Muž pak údajně zahynul z nevysvětlitelné příčiny. Od té doby mnoho lidí hlásilo, že slyší na mostě rozhovory duchů, ženský výkřik následovaný křikem muže. Dalším příběhem o mostě je ten, který říká, že jakási žena kdysi hodila své dítě z mostu a pak se oběsila.

Název mostu má různé vysvětlení

Most nese název “Křičící most”, přičemž jeho pojmenování pramení z několika verzí. Někteří říkají, že je to ze zvuku, který zněl jako by někdo křičel, když vůz projel přes koleje. Jiní tvrdí, že jsou to výkřiky lidí, kteří zemřeli na mostě nebo v jeho blízkosti. Historici zase říkají, že základ pro jeho název sahá do období tragické železniční nehody, při níž byli dva muži usmrceni, když lokomotiva vybuchla mezi West Chester a Gano. Od té doby se údajně na trati objevují duchové mrtvých železničářů.

“křičící most”

Křičící most se stal místem pro lidi, kteří touží po strašidelném zážitku. Podle legendy “platí”, že pokud vám náhodou vaše auto na mostě zhasne a vám se nepodaří nastartovat, zaručeně zemřete. Skeptici říkají, že to bude proto, že pokud vaše auto bude navíc neosvětlené, zezadu do vás nabourá další auto a tehdy to může mít smrtelné následky.

Místo pro mejdany

Pravdou nicméně je, že prostor pod mostem často slouží jako místo oslav a místních párty. Místní “lovci duchů” už mnohokrát našli pod mostem místo duchů polštáře, deky a množství rozházených plechovek od piva.

Sdílet: