„Mohou mít jakýkoli tvar“, slavný astrofyzik odhaluje překvapivé informace o mimozemšťanech

5/5 - (2 votes)

PhD, astrofyzik Hugh Ross dlouho zkoumá otázku existence mimozemského života. Po mnoho let se zabýval zprávami lidí o mimozemšťanech a neidentifikovaných jevech. A došel k úžasným závěrům.

„Asi 99 % toho, co lidé nazývají UFO, bych mohl vysvětlit jako přírodní jevy, podvody nebo tajné vládní vojenské aktivity,“ řekl Ross v  podcastu Billy Hallowell.  „Ale je tu zbytek 1%, které spadá do jiné kategorie, a to budou skutečně jevy UFO.“

Ale astrofyzik má svou vlastní teorii o povaze mimozemšťanů. „Bible nám říká, že Bůh stvořil dva různé druhy inteligentního života – jeden je omezen fyzikou vesmíru a druhý nikoli. Mimozemšťané jsou ve skutečnosti duchovní projevy, nikoli doslovné vesmírné bytosti.“

Vědec pro to našel nepřímé důkazy. Například, navzdory mnoha tvrzením o vesmírných nehodách, přistání kosmických lodí a údajných setkáních s mimozemšťany, „nikdy po nich nezůstanou žádné trosky nebo artefakty“, což je skutečnost, kterou Ross považuje za pozoruhodnou.

„Pokud by to byla fyzická loď, která narazila na Zemi, byli bychom schopni najít alespoň nějaké trosky a artefakty,“ řekl. „Ale obvykle to, co vidíme, je jen kráter, roztátý sníh nebo spálená země a poškozená vegetace.“

Další zajímavou vlastností je, jak Ross poznamenal, že interakce s mimozemšťany „nikdy nepřinese nic dobrého“. „To nejmenší, co se stane po jednom z těchto setkání, jsou opakující se noční můry.“ V nejhorším případě tě prostě zabijí.“

Ross věří, že paralely mezi posedlostí a údajnými interakcemi s mimozemšťany, od vstupu do transu po automatické psaní, nelze ignorovat.

Závěr, který vědec nabízí, je nečekaný. „To, co považujeme za mimozemské formy života, jsou padlí andělé, kteří na sebe mohou vzít jakoukoli formu, kterou si zvolí. Mohou vypadat jako váš zesnulý dědeček. Mohou vypadat jako létající talíře. Mohou vypadat jako skřítci. Mohou být cokoliv.”

Mimochodem, ještě v roce 2008 reverend José Gabriel Funes, který byl v té době vedoucím Vatikánské observatoře, řekl, že nevidí konflikt mezi vírou v mimozemšťany a Biblí.

„Jak můžeme vyloučit, že se život vyvinul někde jinde? Stejně jako je na zemi mnoho bytostí, mohou existovat i jiné bytosti, dokonce i inteligentní bytosti stvořené Bohem. To není v rozporu s naší vírou, protože nemůžeme omezit tvůrčí svobodu Boha,“ řekl tehdy.

Sdílet: