Mocná slova Anthonyho Hopkinse – podívejte se na život z jiné perspektivy

Silná slova Anthonyho Hopkinse, britského divadelního a filmového herce, se dotknou vašeho srdce i mysli. Mají velkou moc, protože jsou neporovnatelným vodítkem, jak začít žít život naplno … Ne předstírat, ale opravdu žít, v souladu se sebou … Tady jsou.

Opusťte lidi, kteří nejsou připraveni vás milovat. To je to nejtěžší, co ve svém životě budete muset udělat, a bude to také nejdůležitější: přestat milovat ty, kteří nejsou připraveni milovat vás.

Přestaňte vést těžké rozhovory s lidmi, kteří se nechtějí změnit. Přestaňte se ukazovat lidem, kterým na vás nezáleží. Přestaňte milovat lidi, kteří nejsou připraveni vás milovat.

Vím, že vaším instinktem je dělat cokoli, abyste získali přízeň všech kolem sebe, ale krade vám to čas, energii a duševní, fyzické a duchovní zdraví. Když se ve svém životě začnete projevovat úplně, s radostí, zájmem a odhodláním, ne každý bude připraven vás najít na tomto místě čisté upřímnosti.

Neznamená to, že musíte změnit, kým jste. To znamená, že musíte přestat milovat lidi, kteří nejsou připraveni vás milovat. Pokud jste vyloučeni, jemně uraženi, zapomenuti nebo snadno ignorováni těmi, kterým nabídnete svůj čas, neděláte si laskavost tím, že jim nabídnete svou energii a život.

Pravda je, že nejste všichni. A ne každý je tu pro vás. Díky tomu je tento svět tak výjimečný, když najdete několik lidí, se kterými máte skutečné přátelství, lásku nebo vztah. Dozvíte se, jak je to cenné. Protože jste zažili to, co není.

Čím méně jste zapojeni do soukromí lidí, kteří vás používají jako polštář, možnost druhého plánu, terapeuta a jejich emocionálního léčebného stratéga, začnou se dít zajímavé věci.

Možná, když se přestanete objevovat mezi těmito lidmi, budete méně vyhledávaní. Možná, že pokud se přestanete snažit, mnoho vztahů skončí. Možná, když přestanete posílat SMS zprávy, bude váš telefon potichu několik dní a týdnů. Možná, když přestanete někoho milovat, láska mezi vámi se rozpadne.

To neznamená, že jste narušili vztah! To znamená, že jedinou věcí, která tento vztah udržovala, byla energie, kterou JEN JEN VY držíte nad vodou.

Nejcennější a nejdůležitější věc, kterou v životě máte, je vaše energie. Není to jen váš čas, je to omezené. Je to vaše energie!

To, co každý den dáváte, se odráží v tom, co v životě dostanete. Když si to uvědomíte, začnete chápat, proč jste tak nervózní, když trávíte čas s lidmi, kteří vám nevyhovují, a v činnostech, místech, situacích, které vám nevyhovují. Začnete si uvědomovat, že nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat pro svůj život, pro sebe a pro každého, koho znáte, je chránit vaši energii víc než cokoli jiného.

Udělejte ze svého života bezpečné útočiště, kam mají povolen přístup pouze lidé, kteří jsou s vámi kompatibilní. Nejste zodpovědní za záchranu lidí. Nejste zodpovědní za to, abyste je přesvědčili, že je třeba je zachránit. Není vaším úkolem existovat pro lidi a dát jim svůj život, pomalu, hned po chvíli!

Uvědomte si, že vás váš osud miluje a přijměte lásku, kterou si podle vás zasloužíte. Rozhodněte se, že si zasloužíte skutečné přátelství, skutečné odhodlání a plnou lásku ke zdravým a bohatým lidem. A pak počkejte … jen na chvíli … A uvidíte, jak se všechno začne měnit …

Sdílet:
Loading...