Lidská farma: žijeme na vězeňské planetě?

Rate this post

Lidskou farmou je myšlen systém, kde bychom byli uvěznění a vykořisťování lidmi, a dokonce i mimozemskými bytostmi v globální skryté moci. Teorie lidskou farmu popisují jako sociální a politický systém, který by nás uvěznil a utlumil. Politická elita by ji měla vyvíjet napříč celou historií. Také se v této souvislosti hovoří o řadě mimozemských zásahů, kdy vězeňskou planetu vytvořili jako domov pro otroky.

Nejedná se o žádnou konspirační teorii. Naopak, vědec Enrico Fermi přišel s teorií, která vysvětluje proč jsme ještě nenarazili na mimozemské bytosti. Jednoduše naše detekční systémy jsou podle Fermiho nedostatečné nebo se mimozemský život jednoduše ještě nevyvinul. Vědci dnešní doby šli ale ještě dál a podpořili právě zmíněnou teorii lidské farmy nebo lidské zoo chcete-li.

Lidská farma nebo lidská zoo

Hlavní myšlenkou je, že mimozemské civilizace nás jen pozorují, bez jakékoliv intervence z jejich strany. Jednoduše nám dávají prostor se rozvíjet. I když vypadá tato myšlenka neškodně, ve skutečnosti odkazuje na lidskou farmu, tedy vězeňskou planetu, kde jsme v uvozovkách vězněni.

Systém otroctví pak řídí peníze a logicky práce. Bez ní bychom se nedokázali o svůj život postarat. Tím se dostáváme k vykořisťování, protože práce nám zabírá tolik času, že máme jen malou šanci plně prozkoumat náš svět v mnoha ohledech, nebo meditovat a dosáhnout tak probuzení.

Lidskou farmu pak v běhu udržuje 13 rodin iluminátů. Řídí celý zkorumpovaný systém sociální, politické, ekonomické, a dokonce duchovní kontroly. Ilumináti jsou považováni za mimozemské hybridy, kteří s nimi spolupracují.

Lidská farma je děsivá myšlenka, zároveň by ale byla odpovědí na mnoho otázek. Proč jsme ještě nenašli mimozemskou civilizaci? Kdo doopravdy vládne světu?

Sdílet: