Kruhy v obilí: Vědec tvrdí, že jsou zprávami o budoucnosti od mimozemských civilizací!

Vědci potvrdili, že objevné kruhy v obilí jsou vytvořeny mimozemšťany a znamenají údajně tajné zprávy pro lidi tady na Zemi. Úžasný snímek byl pořízen Dr. Horace Drew, 61, který má doktorát z chemie z Univerzity Caltech v Kalifornii.

Dr. Drew nyní tvrdí, že objevil pravdu v bizarních mimozemských útvarech v obilí. Pravdou údajně je, že kruhy v obilí se vytváří tím, že UFO přistává na našich polích a zůstávají po nich tyto obrazce, ale někteří nedůvěřivci chtěli poukázat na to, že je všechno lež, tak vzali obyčejné prkna a pomocí něho vytvořili stejné vzorce jako jsou údajně ty od přistání UFO.

Nicméně, Dr. Drew strávil 20 let studiem kruhů v obolí a je si jist, že kruhy v obilí jsou zprávy od cizinců a ne pouhé vtípky od lidí. Řekl, že lidstvo není dostatečně pokročilé, aby pochopili tyto složité zprávy, v nichž jsou zaznamenané „zprávy o budoucnosti“.

Dr. Drew se také zmínil, že: „Když lidé chtějí mluvit s delfíny, dají pod hladinu oceánu generátor, který by tomu napomáhal. Sledujeme delfíny při jejich podmořském životě a studujeme je. Mimozemšťani jsou jako delfíni, taky se je snažíme zkoumat a navázat s nimi určitá spojení.“

Tyto záhadné kruhy v obilí byly objeveny v oblastech po celé Velké Británii za posledních několik desetiletí. A každým záznamem je možné říct, že jsou vzory složitější a složitější. Tyto úkazy je možné najít i mimo Velkou Británii, objevují se často i po celé Evropě.
Zdroj: express.co.uk