Je možné vyfotografovat duši odcházející z tohoto světa?

Kdysi nechávali naši předkové otevřená okna, když umíral někdo blízký. Mělo to svůj prostý důvod, duše mohla snadněji odejít z tohoto světa. Tento prapodivný zvyk byl udržován po dlouhá desetiletí. Jak se v mnoha současných případech ukázalo, měl tento zvyk něco do sebe. Protože nejednou se podařilo odcházející duši vyfotografovat.

Zda je nebo není možné odcházející duši vyfotografovat, je sporné. Existují snímky, které tento moment přesvědčivě zachycují. Samozřejmě najdou se skeptičtí jedinci, kteří budou záběry zpochybňovat. Následující snímky nejsme ale ani my schopni posoudit. Může se samozřejmě jednat o fotomontáž, ale taky nemusí. Konečné závěry necháme na vás.

První snímek pořídil Američan Saul Vazquez zcela náhodou. Svým fotoaparátem zachytil dopravní nehodu na silnici. Jak můžete vidět na místě jsou zdravotníci, kteří s největší pravděpodobností jednomu z účastníků nehody už nedokázali pomoct. Na snímku je totiž patrný jakýsi obláček ve tvaru postavy, který stoupa směrem vzhůru.

Druhý záběr je pořízen z bezpečnostní kamery na chodbě nemocnice. Na snímku je prokazatelně vidět, jak duše opouští pacientovo tělo. V kolečku jde vidět mlžný opar, který se nad ležícím pacientem objevil.

Sdílet:
Loading...