Hry pro ty nejodvážnější. Troufnete si kontaktovat podsvětí?

Hry, při kterých se snažíte kontaktovat podsvětí, duchy, temné síly, či satana, nepatří ke standardním. Zahrávání si s něčím nadpřirozeným může skončit velmi špatně. Okultistické hry, mohou zničit život i vám, a proto vám nedoporučujeme hrát kteroukoli z nich.

Šatní hra

Na tuto hru potřebujete šatník, zápalku a něco k zapálení zápalky. Vejdete do šatníku se nezapálenou zápalkou a potom vyslovíte větu: “Ukaž mi světlo, nebo mě nech v temnotě.” Krátce poté byste měli uslyšet démona, který k vám promluví. Když ho uslyšíte, okamžitě zapalte zápalku a vyjděte ze šatníku.

Pokud se vám podaří zapálit zápalku ve správnou chvíli a šatní démon vás nestáhne do pekla, tak jste vyhráli. V budoucnosti však nikdy už nesmíte otevírat šatník ve tmě, protože riskujete, že démona opět potkáte. Neměli byste nechávat ani pootevřené dveře od šatníku, protože hrozí, že démon z něj vyjde a bude vás ve spánku pozorovat.

Půlnoční hra

Půlnoční hra patřila k rituálům starých pohanů a sloužila k potrestání těch, kteří neposlouchali bohy. Ke hře je potřeba mít připravenou svíčku (případně i s držákem), hodně zápalek, pero, papír, něco, čím se bude kreslit krví, dřevěné vchodové dveře a sůl. Vše byste měli mít nachystané už před půlnocí, protože během hry nebudete mít čas odbíhat.

Před půlnocí napište perem své jméno na papír, bodnete se, abyste dostali kapku krve na papír. Umístěte papír s vaším jménem a krví před dřevěné vchodové dveře. Vypněte všechna světla, všechny elektronické zařízení, jednoduše vše a zapalte svíčku. Když bude 23:59, položte zapálenou svíčku k papíru se jménem a začněte klepat na dveře. Zaklepat musíte přesně 22 krát, přičemž poslední zaklepání by mělo nastat přesně s úderem půlnoci. Po 22. zaklepání otevřete dveře, sfoukněte svíčku, opět zavřete dveře, okamžitě zase zapalte svíčku, začněte se pohybovat po celém domě a nepřestávejte až do 3:33. Tím vyvoláte půlnočního muže, který vás bude následující tři hodiny a 33 minut honit.

Budete cítit, když bude blízko, panika a strach se budou vznášet ve vzduchu. Periferně budete vidět pohyby, uslyšíte klepání a bouchání po celém domě a nesmíte mu dovolit, aby vás chytil. Pokud by vás půlnoční muž chytil, tak zažijete své nejstrašnější noční můry a bude vás strašit po celý život.

Po celou dobu musíte dodržovat následující pravidla: během hry musíte neustále chodit po domě a nesmíte zůstat na jednom místě déle než pár vteřin, neboť jinak vás půlnoční muž chytí. Neposmívejte se půlnočnímu muži. Pokud vám zhasne svíčka a nejste schopni ji opět zapálit do 15 sekund, přestaňte se vším, nakreslete kolem sebe kruh se solí a nehýbejte se až do 3:33. Neopouštějte dům, dokud hra neskončí. Do konce hry ani nechoďte spát. Nerozsvěcujte ani nepoužívejte žádnou elektroniku, jediným zdrojem světla je svíčka. Pravidla dodržujte, i pokud si nejste jisti, že vyvolávání fungovalo. Ale lépe uděláte, pokud tuto hru ani nikdy nebudete zkoušet hrát.  

Sdílet:
Loading...