George W. Bush o super tajných dokumentech z Bílého domu o UFO!

Bývalý americký prezident George W. Bush odmítl prozradit, co viděl v utajovaných vládních dokumentech ohledně UFO, zatímco byl v postu prezidenta. Snaha o neodhalení veřejností dokumentů obsahujících UFO je v plném proudu.

Bývalý republikánský prezident byl dotazován v přímém přenosu na přísně tajné soubory Bílého domu ohledně existence UFO. George W. Bush byl dotazován v talk show Jimmyho Kimmela. Kimmel je známý tím, že se snaží dostat ze svých hostů co nejvíce informací. Obětí byla i sama Hillary Clintonová.

Takzvaní cizí aktivisté zveřejňování říkají, že jsou přesvědčeni, že Bílý dům má důkazy o mimozemských návštěvách na Zemi, ale drží je v tajnosti kvůli strachu z možného dopadu na náboženství nebo práva států.
Bush byl předhozen zákeřným otázkám Kimmela, který ho požádal o výpověď ohledně souborů UFO. Zeptal se Bushe, zda by si sám prošel utajované dokumenty, zatímco byl prezidentem a Bush odpověděl, že by to byla jedna z prvních věcí, kterou by udělal v jeho funkčním období. Bush byl ovšem velmi zdrženlivý, takže se toho veřejnost moc nedozvěděla, ale zároveň potvrdil i některé cenné informace.

Nakonec Bush řekl, že si svá tajemství vezme do hrobu, i když není už ve funkci, tak nic říkat nebude. Přiznal se, že svou rodinu požádal o totéž.

Zdroj: express.co.uk