Dva ostrovy: Neobvyklý test osobnosti, který vás překvapí

Přečtěte si níže uvedený příběh a odpovězte co nejrychleji a hlavně spontánně. 

Existují dva ostrovy. Na prvním z nich žije necivilizovaný divoch a civilizovaný muž. Na druhém ostrově je lidí mnohem víc. Mezi nimi i dívka, která je zamilovaná a má vztah s civilizovaným mužem. Dívka chce za svým milým na protější ostrov. Přijde k břehu, kde stojí převozník a zeptá se kolik by stál převoz na druhou stranu. Převozník peníze omítne ale řekne, že pokud chce na loď musí být nahá.

Dívka je pochopitelně šokována. Neví, co si počít, a proto jde za moudrým stařešinou na ostrově, aby ho požádala o radu. Moudrý stařešina vyslechne její příběh a udělí ji radu: „Udělej to, co ti radí tvé srdce, mé dítě“. Dívka se tedy rozhodne, že i za cenu nahoty pojede na ostrov za svým milým. Jenže když se ocitnou na břehu druhého ostrova, stojí tam necivilizovaný divoch, který se zblázní při pohledu na nahou ženu a snaží se ji sexuálně zneužít. Ve stejnou chvíli přijde civilizovaný muž a vidí celou scénu. Zlobí se a řekne dívce, že už jí nechce a musí okamžitě odejít.

Vašim úkolem je ohodnotit známkou od 1 do 5 charakter postav: divocha, civilizovaného muže, dívky, převozníka a moudrého stařešina. Kdy 1 označuje charakter, který považujete za nejlepší a 5 ten nejhorší.

Každá postava představuje priority vašeho života, zde si je můžete porovnat.

Divoch – označuje, jak je pro vás důležitý sex

Civilizovaný muž – označuje, jak moc dáte na názory jiných lidí

Dívka – znázorňuje vaši potřebu emocionálního vztahu

Převozník – symbolizuje potřebu výdělku peněz

Moudrý stařešina – odkazuje na to, jak moc se spoléháte na svou intuici a logické myšlení

Sdílet: