Důkazy o vyspělých starověkých civilizacích na planetě Zemi

Hledáte důkazy o starověkém světě na planetě Zemi? V současné době existuje 7. generace na povrchu naší planety. Ale pod povrchem zanechaly předchozí generace stopy své přítomnosti – síť podzemních tunelů, které se táhnou po celé Zemi, stejně jako pod Evropou a dnem oceánů – to jsou oblasti podzemních základen a jeskyní. Dnes jsou tyto pozůstatky velmi rozsáhlé a hlídané a procházejí celým světem jako nekonečná síť podzemních dálnic …

Podzemní tunely v Americe jsou jako dálnice, ale s tím rozdílem, že jsou pod zemí. Pohyb po této dálnici vyžaduje elektromotory a nijak se neliší od pohybu po povrchu. Tyto typy dálnic se používají pro omezené cesty.

„Subglobální systém“

Pro rychlé cestování se však používá jiný způsob dopravy. Tato nekonečná síť se nazývá „Subglobální systém“. Jedná se o transportní trubice, které „střílejí“ transportéry a zároveň jim dodávají neuvěřitelnou rychlost a využívají magnetickou levitaci a vakuovou metodu.

Stejně jako vlaky i tyto transportéry cestují rychlostí, která překračuje rychlost zvuku. Každý stát v USA má vstup do sítě tunelů. Další komplikované tzv. tunelové portály jsou umístěny ve vojenských základnách.

Největší počet vchodů má Nové Mexiko a Arizona, za nimiž následuje Kalifornie, Montana, Idaho, Colorado, Pensylvánie, Kansas, Arkansas a Missouri. Florida a Severní Dakota mají vstupů nejméně. Wyoming má silnici, která vede přímo k podzemní dálnici.

Tato silnice v současné době není využívána, ale mohla by být znovu aktivována, pokud by tak bylo rozhodnuto a za minimální cenu. Nachází se poblíž jezera Brooks. K dispozici jsou také podzemní instalace v pohoří Wasatch, Salt Lake, Lake Powell, Dark Canyon, Dougway Grounds, Modena a Vernal. V každém případě jsou tyto vchody často maskované jako pískovny nebo doly, ze kterých se dodnes provádí operace.

Sdílet:
Loading...