Duchové, temná energie, pocity úzkosti a mnoho dalšího. To vše najdete v lese Hoia Baciu

Pořekadlo „Kdo se bojí nesmí do lesa“ platí v tomto případě dvojnásobně. Les Hoia-Baciu se nachází v blízkosti rumunského města Kluž. Rozkládá se na ploše více než 250 hektarů a je často označován jako Bermudský trojúhelník země. Hoia Baciu je znám hlavně pro intenzivní paranormální aktivity a nevysvětlitelných událostí, které tu jsou na denním pořádku. Zprávy týkající se lesa zahrnují pozorování duchů, nevysvětlitelné zjevy, obličeje objevující se na fotografiích, které nebyly viditelné pouhým okem, a v sedmdesátých letech zde bylo zaznamenáno pozorováni UFO.

Návštěvníci lesa si často stěžují na intenzivní pocity úzkosti a pocit neustálého sledování. Kromě toho je místní vegetace nějakým způsobem bizarní, stromy jsou podivně tvarované a po kmenech i vysoko ve větvích jsou patrné nevysvětlitelné popáleniny.

Les byl pojmenován podle pastýře, který zmizel v oblasti s hejnem dvou set ovcí. Většina lidí, kteří žijí v blízkosti lesa, se bojí do něj vstoupit kvůli příběhům a legendám, které jsou předávány po mnoho generací.  Mnoho místních obyvatel, kteří se odvážili do lesa, si stěžovali na fyzickou ujmu, včetně vyrážky, nevolnosti, zvracení, migrény, popálení, úzkosti a dalších neobvyklých pocitů.

Les začal být populární v pozdních šedesátých letech minulého století, kdy biolog Alexandru Sift zachytil několik úžasných snímků létajícího kotoučového objektu na obloze nad lesy. 18. srpna 1968 vojenský technik jménem Emil Barnea zachytil slavnou fotografii talíře, který také létal nad lesem Hoia-Baciu.  Někteří lidé zase věří, že les je vstupní branou do jiné dimenze. Další výpovědi hovoří o ženských hlasech a smíchu, který se nese hlubokou nocí napříč lesem. V lese měli taky zahynout rumunští rolníci, jejichž duše jsou uvězněny mezi stromy a děsí turisty.

UFO, mrtvá vegetační zóna, světla bez logického zdroje, zjevení, hlasy, nevysvětlitelné fyzické újmy a nefunkční elektronika jsou zdokumentovanými paranormálními událostmi tohoto strašidelného lesa. Zatímco některé příběhy o této legendární lokalitě mohou být přehnané, je těžké ignorovat skutečnost, že se v tomto lese se dějí dost divné věci, přesahující naše chápání.

Sdílet:
Loading...