„Dokud se lidé nenaučí jednu podstatnou věc, mimozemšťané nás nekontaktují“

5/5 - (3 votes)

Teorie dávných mimozemských astronautů tvrdí, že před stovkami tisíc let navštívili Zemi vyspělé cizí bytosti. Poskytli nám potřebnou technologii a v průběhu let pomohli civilizacím s nejrůznějšími pokroky.

Příznivci této teorie tvrdí, že tento „mimozemský kontakt“ výrazně ovlivnil vývoj starověkých i moderních kultur, technologií, náboženství i lidskou biologii. A v posledních letech teorie dávných mimozemských astronautů vyvolává mnoho debat.

Jedním z předních a uznávaných příznivců těchto teorií je i Erich von Daniken, talentovaný švýcarský spisovatel a výzkumník. Stejně jako Giorgio Tsoukalos a spousta dalších vědců a spisovatelů, povznesli zmíněné teorie na úplně jinou úroveň, kterou již nelze definovat jako konspirační teorie, ale jako něco, co stojí za hlubší prozkoumání.

Erich Von Daniken

Již dříve Von Daniken tvrdil, že mimozemšťané několikrát v minulosti naši Zemi navštívili a mohou se kdykoliv vrátit a aktivně nás sledovat. Během letošní konference týkající se UFO, konané v Brazílii se Erich Von Daniken i Giorgio Tsoukalos vyjádřili právě k onomu aktivnímu sledování.

Jak uvedl Tsoukalos, mimozemské bytosti navštěvující Zemi, se nás nepokusí oficiálně kontaktovat, dokud se lidé nenaučí jednu podstatnou věc. Konkrétně měl Tsoukalos namysli celosvětovou populaci a způsob jakým se jeden k druhému chováme. Národ od národa, člověk od člověka.

Giorgio Tsoukalos

„Podle mého názoru nás Cizinci nekontaktují přímo do doby, než se my jako společnost navzájem nenaučíme přátelskosti. Měli bychom se opravdu podívat sami na sebe a uvědomit si, že jsem všichni bratry a sestrami na této planetě, proto bychom se měli navzájem tolerovat a být k sobě uctivější. Když dospějeme k určitému bodu tolerance, smířlivosti a laskavosti, věřím, že se dostaneme i do bližšího kontaktu s Cizinci.“ Vysvětlil Tsoukalos.

Stejný názor má i Von Daniken, který také věří, že Cizinci, kteří naši planetu v minulosti pravidelně navštěvovali, tak učiní i v blízké budoucnosti. Podle jeho slov už mohou být někteří z nich tady.

„Co to pro nás znamená? Musíme se naučit pokoře. Nejsme jedineční. Nejsme králové všech druhů, ani nejsme vrcholem evoluce. Jsem jen jedním z miliónů druhů ve vesmíru. Oni se vrátí. Budou nás opět učit,“ vysvětil na konferenci Von Daniken.

Své slova opírá o množství nahlášených pozorování UFO, které jsou podle jeho slov „důkazem, že kolem této planety je něco, co nás pozoruje, možná i studuje náš jazyk, zbraně, náboženství a politické systémy.“ Celý projev uzavřel Erich Von Daniken slovy „sledují nás.“

A pravdou je, že počet hlášených událostí, kdy bylo zaznamenáno pozorování UFO se za poslední léta zvýšil.  Mnohem důležitější je také fakt, že celosvětové vlády konečně připustily, že v průběhu posledních let aktivně sledují nevysvětlitelné úkazy na obloze.

Zdroj: Ancient-code.com

Sdílet: