Co se stane, když se třetí oko samovolně otevře? Jde o intuici nebo o bránu pro démony?

4.7/5 - (3 votes)

Co se stane, když se třetí oko samovolně otevře? Mnozí lidé, kteří jsou zběhlí v duchovních tématech tvrdí, že k takovým situacím může dojít v podstatě často. My vám proto dnes představíme 6 symptomů, které samovolné otevření třetího oka doprovázejí.

Třetí oko, intuice nebo také brána pro démony. Každý jej dokáže nazvat a pochopit jinak, po svém.  Jsou lidé, kteří v sobě usilovně chtějí probudit sílu třetího oka, a pak jsou tu jiní, u kterých se tak stane samovolně. V obou případech jde o duchovní posun, se kterým je lepší se svěřit duchovně staršímu. Mezi časté příznaky patří tlak mezi obořím, změna vidění nebo podivně živé sny.

Chcete-li aktivovat Třetí oko, je zapotřebí dodržovat promyšlený proces. Doporučuje se meditovat, cvičit yógu nebo udržovat si pozitivní vibrace. Když se na tento proces připravujete, je důležité být v mentální a psychické rovnováze. Zkrátka být fit. Nicméně v některých případech dochází také k samovolnému otevření, které doprovází následující příznaky a pocity.

Tlak nebo „tíha“ mezi obočím – v oblasti mezi obočím, tedy v okolí kořene nosu, můžete cítit teplou skvrnu. Během meditace se objevuje častěji a výrazněji. Může se ale také projevit náhodně.

Světlo a barvy vypadají jinak – s otevřením Třetího oka se mění naše smysly. Vidíme jasněji barvy, podivné tvary a vůně, cítíme nebo slyšíme nevysvětlitelné nebo neexitující věci. První věc, která se změní, je naše vidění, a to může být v první chvíli doslova šokující.

Živé a bizarní sny – Třetí oko dokáže zachytit extradimensionální telepatické informace a vidět věci z jiných světů. Tento jev může být dosti matoucí a děsivý. Jeho následkem se zhoršuje kvalita spánku, na druhou stranu meditace může tyto stavy odstranit.

Bolesti hlavy a pocit těžkosti – ten je způsoben nerovnováhou v čakrách. Pokud bylo Třetí oko samovolně otevřeno, je velmi pravděpodobné, že čakry nejsou vyvážené, nebo nebyly pročištěny.

Pocit odpojení od reality – najednou budete mít pocit, že prožíváte několik dimenzí najednou. Bude pro vás těžké poznat co je reálné a co ne. Takový stav může být dosti matoucí a nepříjemný.

Intuice se maximalizuje – ano vaše intuice bude silnější než kdy dřív. Budete schopni vidět věci, než se stanou. Tento pocit bude doprovázet brnění v těle.

To byly některé z mnoha příznaků signalizujících samovolné otevření Třetího oka. Nemusí se projevit všechny. Každopádně postupem času si na tyto stavy zvyknete a dojdete postupně k duchovní transformaci. Nesmíte ale zapomínat na pozitivní energii. Ta negativní by vám totiž mohla ublížit.

Sdílet: