„Cesta duchů“, tak se přezdívá silnici A75 ve Skotsku, na které najdete všemožné přízraky

4/5 - (1 vote)

Podivná zvířata, lidé vybíhající na cestu před jedoucí auta, kteří následně zmizí, muž bez očí, který se s berlemi potácí vedle cesty. Toto je jen drobná ukázka toho, co zažívají pasažéři, jedoucí cestou A75 Kinmouth Straight ve Skotsku, na niž straší nejeden duch. Díky této děsivé reputaci dostala cesta přezdívku „Cesta duchů“!

Nejpodivnější zážitek

Lidé, kteří touto cestou projížděli, prožili ty nejzvláštnější chvíle svého života. Před očima se jim zjevily ty nejrozličnější přízraky. Který příběh je však ze všech nejpodivnější?

Derek a Norman Fergusonovi cestovali touto trasou kolem půlnoci, když v tom z lesa vyběhla obrovská slepice, která jim vběhla rovnou před auto. Dva muži se instinktivně připravili na náraz a chránili se před případným rozbitím skla. Nic se však nestalo.

Nedošlo k žádnému roztříštění skla, žádné poletující peří ani krev, žádný náraz. Slepice, která jim před chvilkou skočila do cesty prostě zmizela. Než si však dvojice stihla vydechnout, stalo se něco jiného. Všimli si, jak k autu běží stará paní, která neklidně mávala rukama. Mysleli si, že možná honí svou neposlušnou slepici nebo že se jednoduše ztratila. Než se k ní však stihli dostat, také zmizela.

Podle jejich výpovědi se hned na to v blízkosti auta objevil muž s dlouhými vlasy, který zase vypadal, že honí starou paní. Kromě toho ho doprovázelo několik různých zvířat, jako například kočky, psi, ovce, kozy a slepice. Všichni náhle zmizeli …

Fergusonovi toho měli opravdu dost, všechen zmatek se odehrál během třiceti sekund. Zastavili tedy auto, aby rozdýchali svůj dosud nejšílenější zážitek. Derek se dokonce odvážil vystoupit z auta, ale vtom ucítil, že teplota vzduchu náhle klesla. Po chvilce se vrátil do auta a tehdy si oba muži všimli, že se přímo na ně ve vysoké rychlosti řítí velká dodávka. Co myslíte, že se stalo? Správně! Dodávka zmizela …

Tento incident se odehrál v roce 1962, ale nebyl to první a ani poslední děsivý případ, který se na této zatracené cestě odehrál.

Další případy zjevení

Cesta Kinmount Straight, známá spíše pod označením A75, je jak již bylo zmíněné jednou z nejnebezpečnějších a nejděsivějších cest, a to konkrétně 15 mil dlouhý úsek mezi skotskými městy Annan a Dumfries. Na popularitě jí přidalo mnohé zjevení duchů a jiných přízraků, které neúnavně straší motoristy.

Často jsou hlášeny i pozorování různých podivných tvorů. Jedno z nejvíce znepokojujících svědectví hovoří o muži s taškou na hlavě. Údajně stojí uprostřed cesty s rukama nataženýma k řidiči. V rukou drží něco, co připomíná lano. Po cestě také obyčejně kráčí muž s berlemi. Lidé, kteří se k němu dostatečně přiblížili, tvrdí, že nemá oči. Jedni říkají, že má v hlavě jen dvě prázdné díry, a druzí zase tvrdí, že je má překryté nadbytečnou kůží.

Vypadá to tak, že popisy bytostí, které se na cestě zjevují, neznají hranic. Lidé věří, že za to, co se na silnici děje, může velké množství dopravních nehod a úmrtí, které se na místě odehrály. Oblast má také velmi bohatou, ale hlavně temnou minulost, která mohla na místě zanechat utrápené duše. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: realparanormalexperiences.com

Sdílet: