Bývalý agent CIA mluví o UFO – „v roce 2027 přijdou velké věci“

5/5 - (2 votes)

Bývalý agent CIA nedávno poskytl rozhovor, jehož tématem bylo UFO a mimozemský fenomén. John Ramirez několikrát během rozhovoru naznačil, že uchovává mnohá tajemství a prozradil, že se v roce 2027 stane něco velkého.

Od roku 2021 poskytuje John Ramirez, který působil 25 let v CIA, pravdivé informace o UFO, které mohl během své kariéry vidět. Je to velice inteligentní osobnost, která má nesmírné množství znalostí a zkušeností týkajících se americké zpravodajské služby a tématu UFO. Vybudoval si působivou pozici na sociálních sítích poté, co odhalil mnoho záhad souvisejících s UFO, o kterých žádný vládní úředník nikdy veřejně nemluvil.

Během své kariéry se Ramirez specializoval na systémy protiraketové obrany, pracoval pro CIA v letech 1984 až 2009. Zastával pozici v kanceláři ředitele národní zpravodajské služby, ředitelství pro vědu a technologii a ředitelství zpravodajských služeb. Dosáhl stupně GS-15, což naznačuje, že pro agenturu pracoval na relativně vysoké pozici.

Jeho účast v uznávaném podcastu Witness Citizen vyvolala v komunitě UFO značný rozruch. Ramirez se později také objevil na Project Unity, kde předal sérii diapozitivů, aby pomohl vyšetřovatelům orientovat se v procesu FOIA. Ramirez byl obzvláště nápomocný při identifikaci vhodných agentur, které je třeba kontaktovat pro určité typy informací.

Snímky, které jsou dostupné online, také obsahují historické informace o UFO a aktuální prohlášení prominentních bývalých amerických zpravodajských úředníků, jako je John Ratcliffe, bývalý ředitel národní rozvědky.

Odhalení odkazující na obyvatele UFO

Během rozhovoru pro Project Unity Ramirez uvedl, že americká vláda v současné době nemluví o obyvatelích UFO. Toto je významný komentář se strany Ramireze, který potvrdil svůj názor, že UFO může představovat formu nelidské inteligence.

Je třeba poznamenat, že Ramirez není prvním agentem CIA, který tvrdí, že UFO by mohla být nelidská inteligence. John Brennan, bývalý ředitel CIA, navrhl, že UFO může být „jiným způsobem života“. Brennan tehdy řekl: „Snažíte se zajistit, abyste měli co nejvíce dat, pokud jde o vizuály a také různé typy možná technické sbírky senzorů, které v té době máte.“

Ramirez se vyjádřil následovně: „Vzdušné síly a jejich využívání tohoto druhu technologie způsobily nepořádek, protože když lidé vidí trojúhelníková plavidla a nelétají ve vesmíru, ale v naší atmosféře, ukazuje to na skutečnost, že víme, co jsou trojúhelníky a chceme, aby lidé viděli UFO, protože pak nebudou přesně vědět co vlastně vidí.“

Někteří spekulovali o tom, že Ramirez naznačuje, že USAF může být zodpovědné za pozorování trojúhelníkových letadel, kterým někteří přezdívají TR-3B. V pořadu Joe Rogan Experience, Tom Delonge naznačil, že americká vláda takové lodě vlastnila, ale také řekl, že některé z nich patřily jiným zpravodajským službám.

V roce 2027 se stane něco velkého…

Ramirez v jednom z podcastů také uvedl, že vláda si ve v současnosti vědoma blížící se události v roce 2027, která odhalí něco velmi významného, na co se lidé roky připravují. Tvrdil, že na Zemi existuje přítomnost (označována jako démonická), která pouze promítá své vlastní systémy, víry, aby nás přiměla věřit tomu, čemu věříme. Padla také otázka, co by se stalo, kdyby došlo k hromadnému přistání, připravili bychom se na konflikt nebo bychom začali přátelsky?

Ramirez odpověděl: „„Věřím, že dialog, který nyní v této zemi vedeme, včetně nedávné legislativy, která prošla zákonodárným sborem a je na cestě k prezidentskému stolu, připravuje americký lid a potažmo i světovou populaci na skutečnost, že je zde přítomnost, kterou musíme vysvětlit. Pokud se objeví a budeme pokračovat stejně jako v předchozích desetiletích, rozšíří se panika. Pokud však pochopíme, že jsou skutečné a že máme pět let od roku 2022, nebo možná nyní čtyři roky, pokud přijdou v roce 2027, na to, aby americká vláda připravila lidi na to, co je tam nahoře. V mnoha ohledech si myslím, že ve vládě zaznělo slovo, že se objeví v roce 2027, a měli bychom být raději připraveni. Pokud ne, budeme muset hodně vysvětlovat. Proto se domnívám, že v určitých oblastech ve vládě došlo k dialogu, na který se musíme připravit.“

Jsou nedávná pozorování špionážních balónů a neidentifikovaných objektů na obloze po celém světě způsobem, jak připravit lidstvo na něco velkého, co přijde v příštích několika letech? Když vezmeme v úvahu, že do roku 2027 zbývají sotva 4 roky, a vezmeme-li slova Johna Ramíreze za skutečná, pak by ti, kdo tahají za nitky světa, mohli právě v tuto chvíli něco připravovat.

Sdílet: