Britský bulvár informoval o Putinově zbrani: „chobotnici-zabijáku”

Britský bulvární Daily Express informoval o novém vývoji tajné zbraně v Rusku – obrovské jedovaté chobotnici-zabijáku, která je schopna ochromit člověka na vzdálenost několika desítek metrů.

A protože je podle mnohých na Západě v Rusku možné všechno a Putin se patrně ničeho neštítí, může si britských čtenář vychutnat příjemné mrazení v zátylku při čtení tohoto materiálu.

O „monstru” novinám řekl Anton Padalka, který tvrdí, že se kdysi podílel na ruské vědecké expedici do Arktidy, během nichž se ve vodách pod ledem jezera Vostok(v publikaci je jezero Vostok umístěno v Antarktidě – pozn. red.) našlo děsivé stvoření známé jako „organismus 46-B”.

Podle „doktora Padalky” ruské úřady okamžitě zabavily „objev” a nyní posuzují, jak může země  využít ničivou sílu chobotnice.

Padalka tvrdí, že „organismus 45-B” byl nalezen „plně vyzbrojen” pod dvoumílovou vrstvou ledu, a že zavinil smrt nejméně dvou členů expedice.

„Setkali jsme se s „organismem 45-B “první den expedice. Vyřadilo našei vysílačku. Později se ukázalo, že to udělalo záměrně, a byli jsme velmi znepokojeni ..,” řekl muž.

Další události se vyvíjely dramaticky, „monstrum” ochrnulo „dlouholetého přítele a kolegu” Padalky ze vzdálenosti téměř 46 metrů, když vypustilo do vody jed.

“On šlapal vodu s blaženým úsměvem ve tváři, když se organismus přiblížil. Sledovali jsme bezmocně, jak ho chapadla objala oddělila mu hlavu odděluje hlavu a pak s evrhá na zbytek. Jako by ho to ovládalo hypnoticky  telepatickou cestou ..” uvedl zdroj novin.

Za cenu života jiného údajného vědce se skupině podařilo chytit obří chobotnici a uvěznit ji v sarkofágu, ale ruské orgány zabavily vědcům „objev”, a nikomu nic nesdělily. Přeživší Padalka spěšně uprchl z Ruska, aby nejdříve informovat svět o „nové Putinově tajné zbrani”, uzavírá deník.

Ruská média pobaveně upozorňují, že příběh „vědce Antona Padalky” a jeho setkání s „chobotnicí-zabijákem”, byl široce diskutován v srpnu 2016 konspiračními zdroji, jako jsou beforeitsnews.com a alienhub.com.

Tvůrce osoby jménem Anton Padalka je, jak se zdá, americký spisovatel Michael Forsyth, autor knih hororového žánru. Během několika let psal své materiály pro satirické stránky Weekly World News.

Jím vymyšlená „novinka” o ruském vědci, který hovořil o srážce s „organismem 46-B”, se objevila na internetových stránkách Foresight již v roce 2012.