Během hurikánu Florenc se zjevil přízrak Šedého muže, který varuje lidi před katastrofou

Američtí lovci duchů tvrdí, že zachytili na kameru legendární přízrak Šedého muže během hurikánu Florenc v Severní Karolíně. Jeho duch se zjevuje vždy před živelnou katastrofou, aby varoval místní obyvatele. Ti věří, že když ducha spatří jejich obydlí bude uchráněno před devastací.

Podle folklóru sousedního státu se během bouřlivého počasí zjevuje Šedý muž, který varuje místní obyvatelé před bezprostřední devastací. Poprvé se měl objevit v roce 1822. Viděn byl také před silným hurikánem Hazel z roku 1954 a také těsně před příchodem hurikánu Hugo v roce 1989.

No a v současné době na svém Youtube kanále zveřejnila skupina hledačů duchů The Ghost Guys Go video, na kterém můžete zpozorovat průhlednou postavu, jež se prochází podél mola, které je atakováno větrem, deštěm a silnými vlnami.

Legendy tvrdí, že Šedý muž je duch mladého námořníka, který se během bouře vracel na Pawleys Island, aby požádal svou milou o ruku. Během jízdy na koni spadl do tekutého písku a zemřel tak dřív, než své dívce vyznal lásku.