Astrální kronika lidstva, čtení jen pro vyvolené

Co si představit pod názvem Akáša? Jednoduše řečeno všechno. Ano všechno, co se kdy stalo na Zemi a co lidé prožívali se zapisuje do obrovské kroniky světa. Akáša je totiž nehmotná a neviditelná, přesto uchovává tyto informace mnohem lépe a pravdivěji než jakýkoliv psaný záznam. Do Akáše, této velké kroniky světa, děláme zápisy každý den, aniž bychom si to vůbec uvědomovali. Zachycuje totiž myšlenky a skutky všech bytostí.

V astrální kronice lidstva je zapsána historie celých národů, generací i jednotlivců. Ve změněném stavu vědomí (například prostřednictvím meditací), je možné se na ni napojit a přečíst si potřebné informace. Zjednodušeně můžeme Akášu přirovnat ke stahování dokumentů do složky v počítači. Duchovně vyspělí jedinci se takto mohou dostat k jakékoliv informaci, kterou potřebují. Říká se, že i během projektování starobylých pyramid využili stavitelé duchovního zdroje informací.

Nic pro zvědavé!

Pokud však jen nevíte, co s načatým večerem, a proto se rozhodnete zabavit se pohledem do této neviditelné kroniky, zklameme vás. Pro nahlížení do Ákaše musíte mít čistý úmysl. Universum přesně ví, co a komu může odhalit. Vždyť informace jsou mocná zbraň. Kdoví, co by bylo, kdyby se dostala do nesprávných rukou.

Čas ve skutečnosti neexistuje

Existuje jen ZDE a TEĎ a Akáša funguje na tomto principu. Proto pro duchovně vyspělé jedince není problém dostat se k informacím jako z minulosti, tak z budoucnosti. Je to jakési vševědoucí vědomí. Představte si, že ve svém životě řešíte nějaký problém, například manželskou krizi. Na Zemi již tisíce lidí v minulosti řešily podobný problém jako vy a jejich zkušenosti by pro vás mohly být nedocenitelné – ale jak se k nim dostat? Všechny jsou zapsané v Akáši – a prostřednictvím karet, kyvadla, výkladu snů a mnoha dalších věšteckých technik vám Universum může prozradit přesně to, co teď potřebujete vědět!

Zkrátka, na Zemi se nic neztrácí, a i když lidé zemřou, jejich životní zkušenosti a vzpomínky zůstávají žít. Číst z nich v kronice Akáša však mohou jen ti, kdo to právě v té chvíli potřebují!

Sdílet:
Loading...