Anunnaki: film, který mohl změnit historii… Byl skutečně zakázán?

5/5 - (2 votes)

Dodnes v nejodlehlejších koutech internetu hovoří o „neúspěšné“ filmové produkci Anunnaki neboli „1Anunnaki“. Připravovaný film se stal opravdu obrovským mýtem. Nicméně za všemi konspiračními teoriemi kolem filmu, které se v průběhu let objevily, je velký kus pravdy.

Existují záznamy, které prokazují, že film byl skutečně plánován a že se něm podílela celá řada lidí. Existovalo zboží zakoupené k filmu i webová stránka filmu, který už je v současné době nefunkční.

Nejedná se jen o svědectví lidí, kteří se podíleli na produkci filmu. Stále existují záznamy, které dokazují pokusy o natočení tzv. zakázaného filmu. Na internetu se objevily fotografie z archivů, a dokonce se můžete podívat i na trailer ukazující některé scény z filmu.

Zakázaný film

Celý příběh okolo filmu začíná v roce 2006, kdy americký filmový režisér Jon Gress zahájil filmový projekt, který by podle mnohých byl nejkontroverznějším filmem století, protože podle Gresse by změnil příběh, který nám byl vyprávěn po celá desetiletí: „Darwin se mýlil.“

Je zřejmé, že takové odhalení by rozbilo mnoho forem a způsobilo by revoluci. Film rozhodně nevyhovoval meinstreamu, především historikům, biologům, archeologům a mnoha dalším.

Film byl založen na příběhu, o kterém se dozvěděl Zecharia Sitchin ve svém překladu sumerských tabulek. Shromážděné informace odrážely příběhy interpretované Sitchinem.

Film měl být takovou senzací, že byl propagován vlastní internetovou stránkou, která dnes neexistuje. Existují ale její snímky. Níže si můžete prohlédnout několik screenshotů webové stránky výše zmíněného filmu:

Jak již bylo zmíněno, pozůstatky projektu stále existují v prostorách internetu, které lze vidět v historii sestavené Web Archivem. Stránky si tak můžete prohlédnout pod tímto odkazem.

Existují dokonce fotografie možného produkčního týmu a některých provedených prací, také zachráněné z webových archivů. Tady jsou:

Webové archivy dokonce obsahují údajný dokument, který o filmu udává jakési prohlášení.

Může všechno to bombardování informací stačit k tomu, aby svět jednou provždy uvěřil, že záhadní Anunnaki byli ústřední myšlenkou filmového projektu?

Existuje mnoho otázek, které zůstanou nezodpovězeny, bohužel, jak vidíte, existují některé důležité údaje, které pomáhají zprůhlednit aplikovanou cenzuru.

Film 1Anunnaki mohl být skutečným pokusem přenést příběh Anunnaki do filmového zpracování. Jako klíčovou informaci vám zde ponecháme video rozhovoru s jejím režisérem Jonem Gressem.

Sdílet: