3:33 nebo také „mrtvá hodina“, co se během této doby stane?

3/5 - (3 votes)

Záhadná hodina 3:33 je mnohými spojována s děsivými zážitky a paranormálními aktivitami, a tak začala být nazývána jako „mrtvá hodina“.

V čase 3:33 se citliví lidé budí bez zjevného důvodu a někteří dokonce pozorují paranormální jevy. Mnozí také hovoří o spánkové paralýze, která je v této době postihla. Mrtvá hodina je také známá jako hodina čarodějů či ďáblova hodina.

Poslední termín pochází z období středověku a rozkvětu křesťanství v Evropě. V této době bylo zaznamenáno větší množství obřadů černé a satanské magie. V různých hororových filmech jako byl Čtvrtý kontakt z roku 2008 a 3.33 z roku 2015, bylo odhaleno podivné hnutí z té konkrétní doby.

Co se stane během mrtvé hodiny?

Fráze, která se používá k popisu toho, co se děje ve 3:33 zní „závoj mezi našim světem a tím duchovním je oslabený“. Pak by to byl čas, kdy by duchové měli větší šance vstoupit do našeho světa. Opravdu se to děje?

Probuzení v tuto dobu bez zjevného důvodu v člověku zanechá divný pocit. Většinou takovému probuzení předchází noční můra. Lidé vypráví o paranormálních jevech, které v tuto dobu pozorují. Nejextrémnější jsou popisy útoků, které naznačují démonický charakter této doby.

V čase 3:33 provádí také mnoho příznivců magie svá kouzla a rituály. Jak uvádějí webové stránky, které se tímto tématem zabývají, každá hodina dne má svou magickou důležitost, podle takzvaných planetárních hodin.

Pokud se však dnes probudíte v tento čas nemusí to hned něco znamenat. Mozek je neskutečný kouzelník a naše podvědomí je jeho magií. Proto se může stát že si tento čas přečtením tohoto článku uložíte do podvědomí, které vás v tuto dobu probere, což je zcela normální jev, který si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Stačí si například před usnutím v duchu říkat v kolik hodin ráno se chcete probudit a vaše podvědomí vás nezklame.

Sdílet: