1,7 milionů let starý umělý most, který bortí oficiální historii

4/5 - (1 vote)

Indii a Srí Lanku od starověku spojují záhadné mělčiny. Podle Hindské tradice, je tento pás země mostem, postaveným jejich milovaným božstvem Rámou, jak je popsáno v hinduistickém eposu Raymayana. Jak ukazují satelitní snímky agentury NASA, pozůstatky bájného mostu existují dodnes.

Na snímcích pořízených dříve z amerických raketoplánů je vidět most, který spojuje Indii a Srí Lanku. Adamův most, jak se třicetikilometrovému prstenci mělčin říká, vede přes průliv Palk mezi indickým pobřežím a Srí Lankou. Jenže podle archeologů je most starý téměř dva miliony let a byl vyrobený lidmi.

Toto tvrzení však jde přímo proti všemu, co jsme se učili, protože podle oficiálně uznávaných teorií je lidstvo na zemi přítomno posledních zhruba 200 000 let, nicméně tento most vyvolává spousty otázek. Geologové dospěli k názoru, že se nedíváme na přírodní formaci ale strukturu vyrobenou člověkem, na základě 10 vrtů podél Adamova mostu. Přibližně v 6metrové hloubce narazili na vrstvu vápenatého pískovce, korálů a balvanů. Rovněž byli odborníci překvapeni, když objevili vrstvu sypkého písku.

Samozřejmě jejich zjištění je v rozporu toho, co se víme o existenci lidského druhu. Proto se našlo hned několik odborníků, kteří tyto závěry popírají a jsou skálopevně přesvědčeni, že jde o přirozenou formaci. Ať tak či onak, most je fascinující a každoročně láká nepřeberné množství turistů, kteří se snaží dostat co nejdál.

Sdílet: