11 záhadných fotografii, které nebyly nikdy vysvětleny

Těchto 11 snímků byly po celé desetiletí záhadnými. Zobrazují jevy, které nelze vysvětlit zdravým rozumem. Přesto bylo prokázáno, že jsou rozhodně pravé a nejsou nijak zmanipulovány. V tomto světě je pravděpodobně víc, než se zdá.

1.) V roce 1972 byla tato fotografie pořízena na vesmírné misi Apollo 17. Vznikla na povrchu měsíce. Nejprve si účastnici mise mysleli, že tam není nic vidět, protože fotografie byla extrémně přeexponována. Ale pak se ukázalo, že na obrázku je vyfotografována pyramida. Je na Měsíci více než věříme?

2.) Od roku 1981 se tyto zvláštní světla objevují na severu Norska znovu a znovu, což žádný vědec do dnes nedokáže vysvětlit. Tyto takzvané “Hessdalenovy světla” trvají několik sekund nebo dokonce minut a pak náhle zmizí

3.) Tento obrázek je velmi rozmazaný, ale dává mnoho hádanek. Pravděpodobně jsou zde vidět cestovatelé. Obraz je z premiéry filmu, kde hrál herec Charlie Chaplin “The Circus” v roce 1928. Zdá se, že tato žena drží mobilní telefon u ucha. Mnoho lidí říká, že to není nic jiného než sluchadlo. Ale proč by měla mluvit s jejím sluchadlem, jak je vidět ve filmu?

4.) “Černý rytířský satelit” je objekt v blízkosti Země, který se nedá vysvětlit.Existují teorie, že jde o 12 000 let starý satelit. Ačkoli to je určitě přehnané, byl spatřen v roce 1960. A tehdy ani Američané, ani Rusové neposílali cosi srovnatelného do vesmíru.
5.) Tato fotografie z roku 1919 byla pořízena na palubě lodi HMS Daedalus. Na displeji je “Goddardova squadrona”, jednotka, která bojovala v první světové válce. A v pozadí je vlastně hlava mechanika Freddyho Jacksona. Ale: Freddy zemřel někdy dříve při nehodě v práci. V den, kdy byla fotografie pořízena, byl jeho pohřeb.
6.) V roce 1964 byla rodina v Anglii na procházce. Během této cesty chtěl otec pořídit fotografii své malé dcery. Nikdo jiný tam nebyl, ale najednou se na obraze objeví někdo v kosmickém obleku, koho ovšem bylo možné vidět až když se fotografie později vyvolala. Je dokonce spekulováno o návštěvě z jiné civilizace. Faktem zůstává, že společnost Kodak potvrdila, že fotka nebyla nijak upravena.

7.) Tato fotografie byla pořízena kapitánem SS: ve Watertown v roce 1924. Na fotografii jsou duchové dvou členů posádky, kteří zemřeli krátce před nehodou na palubě jejich lodi.

8.) Když rodina Cooperova vyvolala tuto fotografii v padesátých letech, nemohla si tušit, co se stane. Právě se přestěhovali do nového domu a chtěli udělat první snímek. Šok přišel po vyvoláni. Protože najednou jde vidět mrtvé tělo visící ze stropu před nimi.
9.) Tento obraz pochází z 15. století. Je potřeba si povšimnout toho co malíř v této době na obraze zachytil. Vypadá to jako kosmická loď. Neuvěřitelné, že? Ale i kdyby to byla jen vzducholoď nebo balón – tyto vynálezy přišly o mnoho později. Tak co pozoruje člověk na pozadí na obloze?
10.) V březnu 1965 se tato fotka poprvé objevila a způsobila neočekávaný rozruch. Byla zachycena na ostrově Hook v USA a zdánlivě ukazuje obrovské mořské příšery. Když se muži, kteří fotografovali, přiblížili s jejich lodí, uviděli, jak se na ně monstrózní zvíře řítí a pak zmizelo.
11.) Jedná se o takzvanou “časovou smyčku”. Povšimněte si muže v nad pravým spodním rohem. Fotografie byla pořízena na mostě, který se otevřel v roce 1941. A tento muž sem vůbec nezapadá, s jeho moderním tričkem, slunečními brýlemi a malou kamerou. Přijel z budoucnosti?