Zjistěte svou úroveň nezávislosti výběrem jedné ze tří velkých šelem

Rate this post

Patříte mezi ty, kteří potřebují oporu ostatních nebo se spoléháte jen sami na sebe? Jste řvoucí individualista, který nemá problém převzít iniciativu nebo se naopak necháte vést proudem? I na tyto otázky odpoví dnešní test osobnosti.

Před sebou vidíte tři nádherné šelmy, každá svým způsobem jedinečná a jistých aspektech silná. Která podle vás zrcadlí vaši povahu? Výběrem zjistíte úroveň své nezávislosti.

Tygr

Úroveň nezávislosti v případě výběru tygra je velmi nízká. Pokud vás zaujal právě tygr, dá se říct, že jste do určité míry nezávislí a raději spoléháte na podporu ostatních. Neradi jste v pozici rozhodujících, raději se necháte vést. Svých vztahů si vážíte, protože v nich vidíte emocionální a morální podporu.

Často můžete mít problém převzít iniciativu a samostatně se rozhodovat. Naopak jste velmi loajální, podporující a laskaví.

Panter

Jak půvabně a dominantě působí, stejně jako vy. Jste velmi sebevědomí, rozhodní a nezávislí. Patříte mezi velmi soběstačné lidi, kteří se nebojí velet a kteří spoléhají především sami na sebe. Jste také vysoce motivovaní a ambiciózní, pokud jde o dosažení cílů. Často přebíráte iniciativu, aniž byste potřebovali podporu ostatních.

Pokud jste si vybrali právě pantera, pak si rádi užíváte čas strávený o samotě, ale také si uvědomujete důležitost vztahů.

Lvice

Dle vašeho výběru se zdá, že jste takzvanou zlatou střední cestou. Tedy, že jste relativně nezávislí. Nebráníte se převzít inciativu, zároveň také v případě potřeby dokážete vyhledat pomoc od ostatních. Plně si uvědomujete, že nezávislost není absolutní, ale spíše jde o něco, co musí být vyváženo i možností se spolehnout na druhé, když je to nutné.

Ve vztahu si ceníte vzájemné závislosti a uznáváte i to, že oba z vás mohou být soběstační.

Sdílet: