Vybraná maska odhalí, o čem tajně sníte ale bojíte se to přiznat

Rate this post

V psychologické testy tohoto typu můžete a nemusíte věřit. Nelze jim však upřít jednu věc, vždy poskytnou podnět k zamyšlení. Testy, jako je tento, pomáhají odhalit pravdy, které jsou skryté hluboko v nás. Dnes se zaměříme na naše tajná přání, která se bojíme vyřknout nahlas.

Dnes máme na výběr krásné masky. Která z nich vás zaujala nejvíc?

První maska

V životě se cítíte tak trošku jako blázni. Často se stává, že už nechcete se svými blízkými sdílet nic, ani své myšlenky, ani to, co cítíte, protože víte, že to, co uděláte nebo řeknete budou interpretovat po svém a na vás se budou dívat jako na blázna. Toužíte po tom, aby vás každý viděl v tom pravém světle, chcete podporu od lidí, které máte rádi, chcete, aby vám konečně porozuměli a nevykládali si vaše interakce po svém a špatně.  Zkuste mít s těmito lidmi trpělivost a mějte na paměti, že pravda vyjde vždy najevo.

Druhá maska

Dali byste cokoliv za mír a harmonii ve vašem životě. Bohužel toto přání ve vás evokuje potřebu ovládat všechno a všechny. Bojíte se, že ve chválu, kdy dáte svým blízkým více svobody, utopí se v ní a opustí vás, stanete se pro ně nezajímavou a nudou osobou. Zkuste namísto neustále kontroly projevit spíše vděčnost, lásku a vřelé pocity.

Třetí maska

Bojíte se, že ztratíte radost ze života, kterou jste kdysi získali. Milujete svět a každý den s ním budujete vztah. Jediné, co vás znepokojuje, je to, že jednoho dne si kvůli nedostatku energie nebo touhy nebudete moci plně užívat života.

Čtvrtá maska

Jste opravdu šťastní, když kolem sebe můžete mít své blízké. Čerpáte od nich radost i inspiraci, vyměňujete si myšlenky a zkušenosti. Vašim tajným snem je potkat přítele, který obstojí ve zkoušce času a projde s vámi životem. Tento sen není tak nedosažitelný.

Pátá maska

Jste velmi kreativní člověk. Chcete vytvářet krásné věci vlastníma rukama. I když pracujete pro nějakou společnost, vašim snem je stát se umělcem. Díky umění jste totiž opravdu šťastní. Nemusí jít zrovna o malbu, můžete například tvořit zajímavý nábytek, zpracovávat dřevo nebo vytvářet sochy, prostě cokoliv. Bojíte se ale takovým způsobem živit, dokonce svůj talent skrýváte před svými blízkými. Nebojte se toho, život máme jen jeden, byla by škoda jej promarnit.

Šestá maska

Vašim snem je vytvořit pro vaše blízké a rodinu bezpečný přístav, kam se budou rádi vracet. Chcete aby vaši přátelé a rodina byla šťastná a spokojená. Chcete jim dát a dopřát jen to nejlepší a zároveň nechcete být tichým hrdinou. Chcete, aby lidé, které máte rádi, viděli vaše úsilí a ocenili jej. Možná je načase si s nimi o tom otevřeně promluvit.

Sdílet: